وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Friday 7 May 2021
» اخبار » اجازه حضور روزانه ۳۰ هزار تماشاگر در تنیس اپن استرالیا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۴:۱۹

اجازه حضور روزانه ۳۰ هزار تماشاگر در تنیس اپن استرالیا

صدای استرالیا - وزیر ورزش استرالیا اعلام کرد روزانه ۳۰ هزار تماشاگر می‌توانند تنیس اپن استرالیا را از جایگاه‌ها تماشا کنند.


صدای استرالیا – وزیر ورزش استرالیا اعلام کرد روزانه ۳۰ هزار تماشاگر می‌توانند تنیس اپن استرالیا را از جایگاه‌ها تماشا کنند.

وضعیت استرالیا با وجود بحران کرونا خوب است و به همین خاطر وزیر ورزش این کشور تصمیم گرفت اجازه حضور روزانه ۳۰ هزار تماشاگر را در ملبورن پارک در جریان تنیس اپن استرالیا بدهد.

هشت روز نخست، اولین گرند اسلم سال به این شکل خواهد بود و از مرحله یک چهارم نهایی تعداد تماشاگران به ۲۵ هزار نفر کاهش خواهد یافت که این آمار نیمی از حضور هواداران در جایگاه ها در شرایط معمولی است.

حضور تماشاگران با این تعداد بالا در بحران کرونا خبر بزرگی برای تنیسورها محسوب می‌شود. برخی از آنها شگفت زده شدند و بعضی‌ها پس از بازی در A Day at the Drive که جمعه با حضور تنیسورهایی همچون رافائل نادال، نواک جوکوویچ و سرنا ویلیامز برگزار شد احساس رضایت کردند.

نادال پس از پیروزی مقابل دومینیک تیم گفت: خیلی هیجان زده می شوم که این تعداد تماشاگر را در اپن استرالیا هم ببینم‌.

در مموریال درایو پارک ۴۰۰۰ تماشاگر حضور داشتند تا رقابت تنیسور اسپانیایی و اتریشی را از نزدیک تماشا کنند؛ اتفاقی که مدت‌ها بود در جهان تنیس دیده رخ نداده بود.

منبع: ایسنا


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , ورزشی
ارسال دیدگاه

ویزایاب
گروه مهاجرتی پاسارگاد مایگریشن
صرافی آپادانا
شرکت Ask4Loan با مدیریت افشین سیادتخو
صرافی مانیمکس
صرافی سام
INSURANCE NSW
گروه مهاجرتی ویزا زون