وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ | Friday 19 July 2024
» درباره ما

درباره ما

صدای استرالیا – نتایج آخرین سرشماری سراسری استرالیا در سال ۲۰۱۶  نشان می‌دهد که جمعیت فارسی زبانان (به جز زبان دری) در این کشور به بیش از ۵۸ هزار نفر رسیده است که نسبت به سرشماری سال ۲۰۱۱ حدود ۷۰ درصد افزایش داشته است . با توجه به رشد جامعه ایرانیان و فارسی زبانان ساکن استرالیا، بر آن شدیم که در راستای ایجاد ارتباطی موثر و اطلاع رسانی به ویژه در فضای مجازی گامی برداریم.

شکل‌گیری گروه صدای استرالیا حاصل همکاری دو دوست قدیمی با سابقه بیش از یک دهه فعالیت رسانه‌ای و مطبوعاتی است که پس از سال‌ها در جایی هزاران کیلومتر دورتر از ایران بار دیگر تجربه مشترکی را آغاز کرده‌اند و امیدوار هستند تا خانواده صدای استرالیا روز به روز بزرگتر شود.

اهداف ما

تلاش ما بر این است که با توجه به نیازها و سلایق مخاطبانمان، اخبار و رویدادهای مهم و مفید مرتبط با جامعه ایرانیان و پارسی زبانان را پوشش دهیم. همچنین قصد داریم معرفی مناسبی از مشاغل خدماتی، تولیدی و تجاری فعال در استرالیا ارائه دهیم.

ما در این رسانه تلاش خواهیم کرد با در پیش گرفتن رویه متعادل از هرگونه جنجال‌ و فضای احساسی گاها زودگذر پرهیز کنیم و ارائه اطلاعات صحیح و مستند به مخاطبانمان را سرلوحه کارمان قرار دهیم.

برای رسیدن به شرایط ایده‌آل مسیر دشواری پیش رو داریم که با حمایت و پشتیبانی مخاطبان عزیز این مسیر هموارتر خواهد شد.

همکاری داوطلبانه

در صورت علاقه به همکاری در حوزه های خبرنگاری، عکاسی، تصویر برداری، گرافیک و دیگر حوزه های وابسته لطفا به ما اطلاع دهید. همکاری با صدای استرالیا در مرحله کنونی به صورت داوطلبانه خواهد بود.

راههای ارتباطی ما

با ما در ارتباط باشید و نظرات و پیشنهادات خود را از طریق راه های ارتباطی زیر برای ما ارسال کنید.

در همین حال می‌توانید گزارش‌ها و اخبار تولیدی خود را برای ما ارسال کنید تا با نام خود در وب‌سایت و یا صفحات اجتماعی از آنها استفاده کنیم.

  • ایمیل صدای استرالیا به آدرس: info@voaustralia.com
  • ارسال پیام به صفحه فیسبوک صدای استرالیا

صدای استرالیا در شبکه های اجتماعی

می‌توانید صدای استرالیا را در شبکه‌های اجتماعی با آدرس‌های زیر دنبال کنید:

www.instagram.com/voaustralia

www.facebook.com/VOAustralia

t.me/VOAustralia

 

دیدگاه بسته شده است.