وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ | Thursday 16 September 2021
» اخبار » CARS24 استارتاپ هندی فروش آنلاین خودرو در استرالیا فعال شد

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۰

CARS24 استارتاپ هندی فروش آنلاین خودرو در استرالیا فعال شد

صدای استرالیا– یک پلتفرم فروش آنلاین خودرو، با اطمینان از اینکه در استرالیا نیز مانند آمریکا و انگلستان، خرید آنلاین […]

CARS24 استارتاپ هندی فروش آنلاین خودرو در استرالیا فعال شد

صدای استرالیا– یک پلتفرم فروش آنلاین خودرو، با اطمینان از اینکه در استرالیا نیز مانند آمریکا و انگلستان، خرید آنلاین خودرو رونق خواهد گرفت، فعالیت خود را در استرالیا آغاز کرد.

استارتاپ هندی CARS24 از این پس، به استرالیایی‌ها امکان می‌دهد که در کمتر از ۵ دقیقه، خودرو دست‌دوم خود را به صورت آنلاین خریداری کنند و ماشین را در خانه تحویل بگیرند.

اولگا رودنکو، مدیر ارشد اجرایی CARS24 در استرالیا گفت که به باور او، استرالیایی‌ها نیز به سرعت از این روش برای خرید خودرو استقبال خواهند کرد.

وی افزود: با این پلفترم می‌توان به راحتی در عرض ۵ دقیقه یک خودرو را سفارش داد و تمامی مسایل مالی آن نیز ترتیب داده شود و ظرف هفت روز نیز می‌شود خودرو را بدون هیچ هزینه‌ای عودت داد.

CARS24 مالکیت تمامی خودروهایی را که می‌فروشد، در اختیار دارد و کیفیت خودرو را از زمان تامین تا عرضه و گارانتی تضمین می‌کند.

همان طور که گفته شد، این فروشنده خودرو، سیاست بازگشت هفت‌روزه خودرو با بازپرداخت صد درصد قیمت پیاده می‌کند. هر خودرو نیز دارای ۶ ماه گارانتی تعویض نامحدود و ارسال رایگان به آدرس خریدار است.

منبع: ۹ نیوز


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی
ارسال دیدگاه

صرافی آپادانا
گروه راد
ویزایاب
گروه مهاجرتی ویزا زون
صرافی مانیمکس
INSURANCE NSW
گروه مهاجرتی پاسارگاد مایگریشن
صرافی ملکی
صرافی سام
گروه آریا