وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ | Sunday 26 September 2021
» اجتماعی » فشار نمایندگان لیبرال برای بازگشایی سریع مرزها به روی افراد واکسینه شده

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۵:۲۸

فشار نمایندگان لیبرال برای بازگشایی سریع مرزها به روی افراد واکسینه شده

صدای استرالیا- گروهی از نمایندگان مخالف در کنگره، به منظور بازگشایی مرزهای بین‌المللی زودتر از موعد اعلام شده، برای استرالیایی‌های واکسینه شده، تلاش می‌کنند.


صدای استرالیا- گروهی از نمایندگان مخالف در کنگره، به منظور بازگشایی مرزهای بین‌المللی زودتر از موعد اعلام شده، برای استرالیایی‌های واکسینه شده، تلاش می‌کنند.

دیو شارما، تیم ویلسون و جیسون فالینسکی، نمایندگان لیبرال کنگره، می‌گویند کسانی که واکسن خود را دریافت کرده‌اند، باید بدون محدودیت و صرفا با قرنطینه خانگی در بازگشت، مجاز به انجام سفرهای خارجی باشند.

این درخواست پس از آن صورت گرفته که دولت موریسون در بودجه سالانه، زمان بازگشایی مرزها را اواسط سال آینده میلادی اعلام کرده بود.

فالینسکی که نماینده مک‌کلار در سواحل شمالی سیدنی است، گفت: افرادی که واکسینه نشده‌ باشند، باید به منظور خروج از کشور درخواست بدهند و در بازگشت نیز در هتل قرنطینه‌ها نگهداری می‌شوند.

وی افزود: اما باید برای افراد واکسینه شده باید سیستم جداگانه‌ای در نظر گرفته شود. این افراد نباید نیازی به درخواست داشته باشند و در بازگشت نیز کافی است خود را در خانه قرنطینه کنند.

فالینسکی با اشاره به اینکه استرالیا یکی از متنوع‌ترین کشورها از نظر نژادی است، گفت: محدودیت‌های مرزی کنونی، بسیاری از افراد را از عزیزان‌شان دور نگه داشته است.

منبع: ۷ نیوز


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه

صرافی سام
گروه مهاجرتی ویزا زون
INSURANCE NSW
گروه آریا
گروه مهاجرتی پاسارگاد مایگریشن
صرافی آپادانا
صرافی ملکی
صرافی مانیمکس
ویزایاب
گروه راد