وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ | Saturday 17 April 2021
» اخبار » اتحاد پروازهای ابوظبی به تهران را متوقف می‌کند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۱۲:۵۱

اتحاد پروازهای ابوظبی به تهران را متوقف می‌کند

صدای استرالیا- اتحاد، خطوط هوایی امارت متحده عربی در ابوظبی، قصد دارد پروازهای خود از ابوظبی به تهران را به زودی متوقف ‌کند.


به گفته این خبرگزاری این پروازها از حدود یک ماه دیگر و در تاریخ ۲۴ ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی متوقف خواهد شد. اتحاد در حال حاضر ۵ پرواز هفتگی به تهران، پایتخت ایران، دارد.

این خطوط هوایی گزارش کرده است که این پروازها ابتدا (بین ۲۵ دسامبر و ۲۳ ژانویه) به دو پرواز در هفته کاهش می‌یابد و از روز ۲۴ ژانویه آینده به طور کامل متوقف می‌شود.

دلیلی برای این اقدام خطوط هوایی اتحاد عنوان نشده است اما این خط هوایی از سال گذشته میلاد ی بررسی استراتژی تازه خود را آغاز کرده است.

جزئیات استراتژی تازه اتحاد منتشر نشده است اما در چارچوب آن در ماه‌های اخیر این خطوط هوایی تعدادی از پروازهای خود را متوقف کرده است و در سرمایه‌گذاری‌های خود در شرکت‌های هوایی خارجی تجدید نظر کرده است.

خطوط هوایی اتحاد پیشتر پروازهای خود را به سان فرانسیسکو و دالاس-فورت ویلز در آمریکا متوقف کرده بود.

“اتحاد” خطوط ملی امارات متحده عربی است و پس از هواپیمایی “امارات” بزرگترین شرکت هوایی این کشور است. امارات متحده عربی در خلیج فارس از ۷ شیخ‌نشین تشکیل شده است. این هفت شیخ نشین عبارتند از ابوظبی، عجمان، دبی، فجیره، راس الخیمه، شارجه و ام القیوم.
منبع: بی بی سی


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه

ویزایاب
صرافی آپادانا
INSURANCE NSW
صرافی مانیمکس
شرکت Ask4Loan با مدیریت افشین سیادتخو
گروه مهاجرتی پاسارگاد مایگریشن
گروه مهاجرتی ویزا زون