وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | Saturday 25 May 2024
» اجتماعی » چاقو کشی دوباره در سیدنی؛ اینبار در یک کلیسا

تاریخ انتشار : 1403/01/27 - 17:34

چاقو کشی دوباره در سیدنی؛ اینبار در یک کلیسا

صدای استرالیا – در یک حادثه حمله با چاقو در سیدنی چندین نفر از جمله یک اسقف کلیسا زخمی شدند.


صدای استرالیا – در یک حادثه حمله با چاقو در سیدنی چندین نفر از جمله یک اسقف کلیسا زخمی شدند.

در این حادثه که حدود ساعت ۵ بعدازظهر امروز دوشنبه در کلیسای Christ The Good Shepherd در غرب سیدنی رخ داد، اسقف «مار ماری امانوئل» هدف حمله فردی با چاقو قرار گرفت.

تصاویر وحشتناک از این حمله که به صورت زنده در کانال یوتیوب این کلیسا منتشر شد نشان می‌دهد که این اسقف همزمان با هدف حمله قرار گرفتن به شدت شگفت زده شد و ضارب صورت و سر این اسقف را چندین بار هدف قرار داد.

عبادت کنندگان به سمت اسقف دویدند تا به او که روی زمین افتاده بود، کمک کنند.

پلیس اعلام کرده که این اسقف دچار جراحاتی نشده که زندگی‌اش را در معرض خطر قرار دهد. همچنین یک مرد در این رابطه توسط افسران پلیس دستگیر شده است.

این حمله درست ۴۸ ساعت پس از حمله دیگری با چاقو در استرالیا اتفاق افتاد. در آن حمله، فردی به نام «جوئل کوچی»، ۴۰ ساله پنج زن و یک گارد امنیتی را با ضربات چاقو از پای درآورد و چند تن دیگر را نیز زخمی کرد و در نهایت توسط افسر پلیس کشته شد.

این اسقف بیش از ۱۷ هزار دنبال کننده در فیسبوک دارد و در دوران کرونا و زمانی شهرت یافت که سیاست قرنطینه دوران کرونا را که توسط مقام‌های سیدنی وضع شده بود به شدت مورد انتقاد قرار داد و آن را «برده داری جمعی» توصیف کرد و مدعی شد که واکسن‌های کرونا بیهوده هستند و زندگی در حالت عادی باعث تقویت ایمنی می‌شود.

منبع: سیدنی مورنینگ هرالد و خبرگزاری ایسنا


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه