وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ | Wednesday 29 June 2022
» اخبار » تخفیف، امتیاز و ده جایزه بزرگ؛ برنامه تشویقی کانتاس برای افراد واکسینه شده به اجرا درآمد

تاریخ انتشار : 1400/06/01 - 5:01

تخفیف، امتیاز و ده جایزه بزرگ؛ برنامه تشویقی کانتاس برای افراد واکسینه شده به اجرا درآمد

صدای استرالیا- شرکت هواپیمایی کانتاس به طور رسمی برنامه تشویقی خود را به منظور تسریع برنامه واکسیناسیون، بازگشایی مرزهای بین‌المللی […]

تخفیف، امتیاز و ده جایزه بزرگ؛ برنامه تشویقی کانتاس برای افراد واکسینه شده به اجرا درآمد

صدای استرالیا- شرکت هواپیمایی کانتاس به طور رسمی برنامه تشویقی خود را به منظور تسریع برنامه واکسیناسیون، بازگشایی مرزهای بین‌المللی و آغاز سفرهای داخلی بدون محدودیت، به اجرا گذاشت.

بر اساس این برنامه، مسافران پر پرواز مقیم استرالیا که کاملا واکسینه شده باشند، می‌توانند یا ۱۰۰۰ امتیاز کانتاس، ۱۵ اعتبار وضعیت یا ۲۰ دلار تخفیف بلیت پروازهای کانتاس یا جت‌استار را دریافت کنند.

پس از آن، افرادی که دو دوز واکسن خود را دریافت کرده باشند، به صورت خودکار در قرعه‌کشی یک جایزه بزرگ شرکت داده می‌شوند. جایزه این قرعه‌کشی، معادل یک سال پرواز، محل اقامت و بنزین مجانی است.

ده جایزه بزرگ برای این قرعه‌کشی در نظر گرفته شده که از هر ایالت یا قلمرو یک برنده انتخاب خواهد شد.

آلن جویس، مدیر ارشد اجرایی کانتاس گفت که اجرای برنامه مذکور، به معنای تشکر از استرالیایی‌هایی است که پا پیش می‌گذارند و از خود و دیگران محافظت می‌کنند.

وی افزود: واکسن زدن، گامی مهم است که تمامی استرالیایی‌ها می‌توانند بردارند و ما را کمی به زندگی که می‌شناختیم، نزدیک‌تر کنند.

روش دریافت جایزه و ورود به قرعه‌کشی

از روز سه شنبه، استرالیایی‌هایی که هر دو دوز واکسن‌شان را زده باشند، می‌توانند امتیاز، اعتبار وضعیت یا تخفیف‌ خود را روی اپلیکیشن کانتاس دریافت کنند.

اعضای طرح امتیازی افراد پر پرواز کانتاس باید از اپلیکیشن Medicare برای دسترسی یه تاییدیه دیجیتال واکسیناسیون کووید-۱۹ خود استفاده و این تاییدیه را در اپلیکیشن کانتاس آپلود کنند.

وقتی نوع جایزه خود را انتخاب کردید و کانتاس وضعیت واکسیناسیون شما را تایید کرد، ضمن اختصاص جایزه به شما، مستقیما وارد قرعه‌کشی جایزه بزرگ خواهید شد.

برندگان جایزه بزرگ شامل یک سال بلیت پرواز، محل اقامت از آکور و بنزین رایگان از BP جایزه خود را اوایل سال ۲۰۲۲ دریافت خواهند کرد.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت کانتاس (Qantas.com) مراجعه کنید.

منبع: ۷ نیوز


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی
ارسال دیدگاه