وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 24 July 2024
» اجتماعی » استفاده از لباس‌های دوربین‌دار در بیمارستان‌های نیوساوت‌ولز

تاریخ انتشار : 1403/04/17 - 7:17

استفاده از لباس‌های دوربین‌دار در بیمارستان‌های نیوساوت‌ولز

صدای استرالیا- قرار شده تا کارکنان امنیتی بیمارستان‌های نیوساوت‌ولز در یک طرح آزمایشی 12 ماهه از لباس‌های دوربین‌دار استفاده کنند.


صدای استرالیا- قرار شده تا کارکنان امنیتی بیمارستان‌های نیوساوت‌ولز در یک طرح آزمایشی ۱۲ ماهه از لباس‌های دوربین‌دار استفاده کنند.

این طرح پس از آن ارائه شده که حملاتی تهاجمی به کارکنان بیمارستان‌های دولتی صورت گرفته است و حداقل در ۹ بیمارستان اجرا خواهد شد تا مشخص شود که این فناوری چقدر در بازدارندگی و کاهش حوادث خشونت آمیز موثر است.

با شروع طرح، حداکثر ۳۰۰ دوربین بدن در بیمارستان‌های نیوساوت‌ولز فعال خواهند بود تا آزمایش کنند که آیا آنها ابزار مؤثری برای کارکنان امنیتی هستند و همچنین به طور بالقوه تصاویری را جمع‌آوری می‌کنند که می‌تواند به عنوان مدرک در دادگاه استفاده شود.

کارآزمایی پس از تکمیل به طور مستقل ارزیابی خواهد شد. این کارآزمایی بخشی از اجرای توصیه‌های «اندرسون» در مورد امنیت بیمارستان‌ها است. جرارد هیز، دبیر اتحادیه خدمات بهداشتی می‌گوید: «این اولین قدم خوب برای شناخت خطراتی است که امنیت هر روز در سیستم بهداشتی ما با آن مواجه است.»

رایان پارک، وزیر بهداشت هم روند حملات در بیمارستان‌ها را غیرقابل قبول دانسته و عنوان داشته «ما در حال انجام اقداماتی در این زمینه هستیم.»

منبع: ۹ نیوز


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه