وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ | Monday 4 March 2024
» اخبار » ابتکار شرکت هواپیمایی نیوزیلند برای خواب راحت مسافران کلاس اقتصادی

تاریخ انتشار : 1401/04/10 - 9:39

ابتکار شرکت هواپیمایی نیوزیلند برای خواب راحت مسافران کلاس اقتصادی

صدای استرالیا - برای نخستین‌بار، مسافران کلاس اکونومی این امکان را می‌یابند که در طول پرواز خود روی تخت‌های واقعی بخوابند.


صدای استرالیا – برای نخستین‌بار، مسافران کلاس اکونومی این امکان را می‌یابند که در طول پرواز خود روی تخت‌های واقعی بخوابند.

شرکت هواپیمایی ایرنیوزیلند در قسمت خدمات «اسکای نست» (Skynest) برای مسیرهای پروازی طولانی، جای خواب هم برای مسافران با بلیط اکونومی (اقتصادی) در نظر گرفته است.

این خدمات شامل شش جای خواب است که در پروازهای بالای چهار ساعت در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. قرار است این خدمات در هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷ «دریم لاینرز» گنجانده شود که از سال ۲۰۲۴ وارد ناوگان حمل و نقل هواپیمائی شرکت می‌شوند.

تخت خوابهای واقعی در حدفاصل بخش «بیزنس» و «اکونومی» تعبیه می شوند و شامل تشتک استاندارد، پتو و بالش، چراغ مطالعه، کابل یواس بی و تهویه هوا هستند.

هنوز نحوه رزرو کردن این شش تخت خواب برای مسافران هواپیما و هزینه احتمالی اضافی آن جزئیاتی منتشر نشده است و به نسبت تقاضا سقف استفاده هر مسافر تنها چهار ساعت خواهد بود و بین هر استفاده ملحفه‌ها توسط مهمانداران عوض خواهد شد.

از سپتامبر سال جاری پروازهای مستقیم بین نیوزیلند و نیویورک برقرار شده که هفده ساعت طول می کشد و پیش بینی می شود با توجه به طول مدت پرواز، استقبال مسافران عادی از این ابتکار بالا باشد.

منبع: یورونیوز


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه