وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | Tuesday 18 June 2024
» اجتماعی » پدیدار شدن یوفو در آسمان استرالیا پس از وقوع صاعقه

تاریخ انتشار : 1397/12/02 - 11:01

پدیدار شدن یوفو در آسمان استرالیا پس از وقوع صاعقه

صدای استرالیا- پلیس استرالیا با استناد به ویدئویی عجیب ادعا کرده است که انسان‌ها در این جهان تنها نیستند.

پدیدار شدن یوفو در آسمان پس از وقوع صاعقه

صدای استرالیا– پلیس استرالیا با استناد به ویدئویی عجیب (پدیدار شدن یوفو در آسمان) ادعا کرده است که انسان‌ها در این جهان تنها نیستند.

ویدئویی که به تازگی توسط پلیس استرالیا منتشر شده است، یک یوفوی عجیب را در نزدیکی محل وقوع صاعقه در آسمان این کشور نشان می‌دهد. این ویدئو که توسط دوربین مدار بسته ایستگاه پلیس شهرک بروم Broome  در استرالیای غربی تهیه شده است، این یوفوی دایره‌ای شکل را که در نزدیکی صاعقه قرار دارد نشان می‌دهد.

در این ویدئو که تبدیل به ویدئویی داغ در توئیتر شده است، مشاهده می‌شود پس از وقوع صاعقه و روشن شدن آسمان این یوفو در کنار ابر‌ها پدیدار می‌شود.

پلیس بروم استرالیا با کپشن «پس از بررسی ویدئوی ضبط شده دوربین مدار بسته ساحل مشخص شد که ما تنها نیستیم.»

این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۵۰۰۰ بازدیدکننده داشته است. همچنین انتشار این ویدئو واکنش متفاوت کاربران را به همراه داشت. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «ویدئوی دیوانه کننده! این‌ها همان فرازمینی‌های لعنتی هستند اما مطمئن نیستم که آن‌ها از ناحیه ۵۱ آمریکا بودند یا موجودات بین کهکشانی!» همچنین کاربر دیگری نوشت: «جالبه! شبیه به یک توپ درخشان بود.»

این در حالی بود که برخی کاربران نیز نظرات متفاوتی داشتند و تصویر ایجاد شده را حاصل انعکاس نور دانستند.

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که رویت یک یوفو حین وقوع صاعقه در آسمان خبرساز می‌شود. سال گذشته نیز رویت یک یوفوی مثلثی شکل حین وقوع صاعقه‌ای قوی در آسمان آمریکا خبرساز شده بود. رویت این یوفوی عجیب در آسمان استرالیا در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش نیز رویت یوفویی درخشان در آسمان منطقه‌ای در سوئیس خبرساز شده بود. یک شهروند سوئیسی با کمک دوربین اینفرارد شب هنگام ویدئویی از این یوفو که با سرعتی بسیار زیاد در آسمان در حال حرکت بود تهیه کرد.


برچسب ها :
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر
ارسال دیدگاه