وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ | Thursday 25 July 2024
» اخبار » شکایت انجمن حمایت از مصرف کنندگان استرالیا از سامسونگ

تاریخ انتشار : 1398/04/14 - 15:24

شکایت انجمن حمایت از مصرف کنندگان استرالیا از سامسونگ

صدای استرالیا - انجمن حمایت از مصرف کنندگان در استرالیا از شرکت سامسونگ به دلیل ارائه اطلاعات غلط در مورد مقاومت تلفن های همراه گلکسی در برابر آب شکایت کرد.

شکایت انجمن حمایت از مصرف کنندگان استرالیا از سامسونگ

صدای استرالیا – انجمن حمایت از مصرف کنندگان استرالیا از شرکت سامسونگ به دلیل ارائه اطلاعات غلط در مورد مقاومت تلفن های همراه گلکسی در برابر آب شکایت کرد.

شرکت سامسونگ در تبلیغات خود از امکان استفاده از گوشی های گلکسی برای استفاده در استخرها و هنگام موج سواری سخن گفته است.

در شکایتنامه انجمن حمایت از مصرف کنندگان استرالیا آمده است که شرکت سامسونگ از تاثیر آب استخر و آب شور دریا بر تلفن‌های همراه خود آگاهی نداشته است. در تبلیغات شرکت سامسونگ گوشی گلکسی به طور کامل زیر آب نشان داده می‌شود.

شکایت انجمن حمایت از مصرف کنندگان استرالیا از سامسونگ می‌تواند منجر به جریمه چند میلیون دلاری شرکت کره‌ای شود. تمرکز اصلی شکایت مطرح شده بر روی ۳۰۰ تبلیغ شرکت سامسونگ است که در آنها گوشی‌های گلکسی در ته استخر یا در داخل آب اقیانوس نشان داده می‌شود.

شرکت سامسونگ اعلام کرده است که از تبلیغات صورت گرفته دفاع می‌کند و آنها را منطبق بر قوانین استرالیا می‌داند.

سامسونگ پس از فراخوان پرهزینه گوشی گلکسی نوت ۷ در سال ۲۰۱۶ میلادی به طور گسترده در امر تبلیغ محصولات خود سرمایه‌گذاری کرده است.

اولین ابهام‌ها در مورد خاصیت ضدآب گوشی‌های گلکسی سامسونگ اولین بار در سال ۲۰۱۶ درباره گوشی گلکسی اس۷ (S7) مطرح شد. این گوشی در حالی نتوانست آزمایش ضدآب یک مجله ویژه مصرف کنندگان را با موفقیت پشت سر بگذارد که در تبلیغات سامسونگ در داخل آب یک آکواریوم دیده می‌شد.

منبع: یورونیوز


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه