وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ | Friday 9 June 2023
» اخبار » دولت نیوساوت‌ولز به دنبال زنده‌کردن ۵۸ میلیون دلار طلب بابت هتل قرنطینه

تاریخ انتشار : 1401/03/16 - 6:12

دولت نیوساوت‌ولز به دنبال زنده‌کردن ۵۸ میلیون دلار طلب بابت هتل قرنطینه

صدای استرالیا– دولت نیوساوت‌ولز در تعقیب افرادی است که هزینه‌های هتل قرنطینه خود را نپرداخته‌اند. بر اساس گزارش روز جمعه […]

دولت نیوساوت‌ولز به دنبال زنده‌کردن 58 میلیون دلار طلب بابت هتل قرنطینه

صدای استرالیا– دولت نیوساوت‌ولز در تعقیب افرادی است که هزینه‌های هتل قرنطینه خود را نپرداخته‌اند.

بر اساس گزارش روز جمعه اداره درآمد نیوساوت‌ولز، شهروندان این ایالت نزدیک به ۳۲٫۱ میلیون دلار بابت دوره هتل قرنطینه خود به دولت بدهکارند.

شهروندان کشورهای دیگر نیز که از مرز این ایالت وارد استرالیا شده‌اند و سایر بازدیدکنندگانی که در نیوساوت‌ولز قرنطینه شده‌اند، ۲۶٫۵ میلیون دلار هزینه قرنطینه خود را نپرداخته‌اند.

به این ترتیب مجموع طلب دولت نیوساوت‌ولز از افراد قرنطینه شده در این ایالت ۵۸٫۶ میلیون دلار است.

از مارس ۲۰۲۰ تا نوامبر ۲۰۲۱، هر شخصی که به این ایالت وارد می‌شود، به اجبار باید ۱۴ روز را در هتل قرنطینه می‌گذراند. این قرنطینه ابتدا رایگان بود؛ اما دولت برجیکلیان در جولای ۲۰۲۰ برای آن تعرفه تعیین کرد.

اما حالا هزاران نفر تهدید کرده‌اند که برای خودداری از پرداخت این هزینه‌ها، اقدام قانونی خواهند کرد؛ زیرا معتقدند که تصمیمات بهداشت و سلامت عمومی باید رایگان باشد.

از سوی دیگر، اداره درآمد نیوساوت‌ولز دستور جمع‌آوری بدهی‌ها را برای فاکتورهای تاریخ‌گذشته صادر کرده که مبالغ آن حدود ۵۲٫۶ میلیون دلار می‌شود.

دولت ۷٫۴ میلیون دلار نیز بابت اقساط بازپرداخت‌ فعال طلب دارد.

افرادی که ثابت کرده‌اند که پروازشان را به استرالیا پیش از ۱۸ جولای ۲۰۲۰ رزرو کرده‌ بودند، از پرداخت هزینه‌های هتل قرنطینه، در مجموع به مبلغ ۳۶۳٫۷ میلیون دلار، معاف شده‌اند.

منبع: ۹ نیوز


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی
ارسال دیدگاه