وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ | Thursday 25 July 2024
» اجتماعی » دستگیری مرد متجاوز به زنان در سیدنی پس از ۱۵ سال

تاریخ انتشار : 1397/03/15 - 1:56

دستگیری مرد متجاوز به زنان در سیدنی پس از ۱۵ سال

صدای استرالیا - مرد متجاوز به 27 زن در سیدنی استرالیا پس از 15 سال توسط پلیس این کشور دستگیر شد.

دستگیری مرد متجاوز به زنان در سیدنی پس از 15 سال

صدای استرالیا – مرد متجاوز به ۲۷ زن در سیدنی استرالیا پس از ۱۵ سال توسط پلیس این کشور دستگیر شد.

جست و جوی پلیس برای مرد جنایتکاری که با بالا رفتن از بالکن خانه‌های آپارتمانی در حومه شرقی سیدنی به زنهای خانه‌دار تجاوز می‌کرد، پایان یافت.

به گفته پلیس، یک مهاجم جنسی از سال ۱۹۸۵ تا سال ۲۰۰۱ با ورود به خانه‌هایی که از قبل شناسایی کرده بود، به دخترها و زن‌های جوان خانه تعرض می‌کرد و در تحقیقات مشخص شد بعضی از شکارهای این مرد تبهکار نوجوان‌های ۱۴ ساله بودند.

تجاوز های پی در پی این مرد استرالیایی که آرامش را از خانه‌های مردم ربوده به عنوان هولنا‌ک‌ترین تعرض‌های این کشور شناخته شده است. پلیس پس از پانزده سال جستجو توانسته مردی را دستگیر کند که او را عامل این جنایتها می‌داند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که این تبهکار همیشه نقاب داشته و برای اینکه شناسایی نشود صورت خود را می‌پوشانده و در بسیاری از موارد، گرمکن، ژاکت کش بافت پشمی و شورت فوتبال سبک بر تن داشته است.

پلیس بر این باور است که مجرم، بسیار حیله‌گر است و شیوه خود را در طول این سال‌ها، روز به روز جدیدتر کرده تا قربانیان خود را بیشتر غافلگیر کند. علاوه بر اینکه چهره‌ او نیز تغییر کرده است.

توقف جنایت‌های هولناک این مرد تبهکار، پلیس استرالیا را نه تنها از تکاپو نیانداخت، بلکه باعث شد مصمم‌تر از قبل به تحقیقات خود ادامه دهند تا اینکه توانستند به کمک تکنولوژی عامل این جنایت‌های وحشیانه را دستگیر کنند.

منبع: خبرگزاری ایلنا

 


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر
ارسال دیدگاه