وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024
» اجتماعی » خواسته جنجالی مردی از همسرش:بیش از ۱۲۰ دلار برای خرید مواد غذایی هزینه نکن!

تاریخ انتشار : 1401/02/26 - 9:51

خواسته جنجالی مردی از همسرش:بیش از ۱۲۰ دلار برای خرید مواد غذایی هزینه نکن!

صدای استرالیا - خواسته یک مرد از همسرش در استرالیا برای اینکه هفته‌ای حداکثر ۱۲۰ دلار برای خرید مواد غذایی موردنیاز خانواده خرج کند، باعث به وجود آمدن بحث‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی در این باره شده است.


صدای استرالیا – خواسته یک مرد از همسرش در استرالیا برای اینکه هفته‌ای حداکثر ۱۲۰ دلار برای خرید مواد غذایی موردنیاز خانواده خرج کند، باعث به وجود آمدن بحث‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی در این باره شده است.

زنی که خواسته شوهر خود را در فیسبوک افشا کرده است، نوشت: من و شوهرم درباره اینکه چقدر برای خواربار هفتگی خرج می‌کنیم دعوا کردیم. بودجه ما هفته‌ای ۱۲۰ دلار برای دو بزرگسال، دو کودک و یک نوزاد است. آیا شوهرم غیر واقع‌بین است؟

صدها نفر از مردم استرالیایی در واکنش به نوشته‌های این زن، ضمن ابراز همدردی با او اعتراف کردند که آنها نیز به طور قابل توجهی تحت تاثیر افزایش اخیر قیمت‌های اقلام ضروری قرار گرفته‌اند.

با این حال تعداد زیادی از مردم تائید کردند که غذا دادن به یک خانواده پنج نفره با بودجه ۱۲۰ دلار در هفته، بسیار دشوار است.

برخی از مردم نیز این زن را تشویق کردند تا از شوهرش بخواهد خودش مواد غذایی موردنیاز خانواده را با بودجه ۱۲۰ دلار در هفته بخرد تا متوجه شود که آیا این کار شدنی است یا خیر.

منبع: نیوز دات کام


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه