وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ | Thursday 30 May 2024
» اجتماعی » استرالیا ششمین کشور برتر جهان برای مهاجرت

تاریخ انتشار : 1398/04/14 - 15:46

استرالیا ششمین کشور برتر جهان برای مهاجرت

صدای استرالیا - طبق نظرسنجی انجام شده در خصوص بهترین کشورها برای مهاجرت، سوئیس در جایگاه نخست قرار گرفت و استرالیا رتبه ششم را از آن خود کرد.

استرالیا ششمین کشور برتر جهان برای مهاجرت

صدای استرالیا – طبق نظرسنجی انجام شده در خصوص بهترین کشورها برای مهاجرت، سوئیس در جایگاه نخست قرار گرفت و استرالیا رتبه ششم را از آن خود کرد.

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط موسسه HSBC، لیست کشورهایی که به نظر مردم بهترین مکان برای مهاجرت، به دلیل دارا بودن شرایط سهولت یافتن شغل و داشتن زندگی مناسب هستند، ارائه شده است.

طبق این رتبه‌بندی، کشور سوئیس جایگاه نخست را کسب کرد. این در حالی است که بر اساس نظرسنجی انجام شده در سال گذشته توسط همین مرکز، این کشور در جایگاه هشتم قرار داشت.

گفتنی است، کشور سنگاپور پس از چهار سال متوالی در صدر قرار گرفتن، در لیست سال جاری به رتبه دوم تنزل پیدا کرد. در ادامه، کشورهای کانادا، اسپانیا، نیوزلند و استرالیا به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

همچنین، جالب توجه است که بریتانیا، به دلیل عدم قطعیت برگزیت، با هفت رتبه سقوط، در جایگاه ۲۷ قرار گرفت. کشور سوئد نیز، به دلیل عدم سهولت دوست‌یابی، با هفت رتبه تنزل، در جایگاه بیستم قرار گرفت.

در نمودار ارائه شده، بهترین کشورها برای مهاجرت بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط  HSBC را مشاهده می‌کنید.

گزارش کامل را می توانید از این لینک مطالعه کنید.

استرالیا ششمین کشور برتر جهان برای مهاجرت


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر , دانستنی های استرالیا , مهاجرت , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه