وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ | Thursday 25 July 2024
» اخبار » استخدام ایرانیان در استرالیا و ۴ کشور دیگر

تاریخ انتشار : 1397/09/12 - 15:35

استخدام ایرانیان در استرالیا و ۴ کشور دیگر

صدای استرالیا - استرالیا، کانادا، عمان، ترکیه و دانمارک کشورهایی هستند که ایرانیان می‌توانند در آنها استخدام شوند.


صدای استرالیا – استرالیا، کانادا، عمان، ترکیه و دانمارک کشورهایی هستند که ایرانیان می‌توانند در آنها استخدام شوند.

مدیر کل هدایت نیروی کار ایران با اشاره به راه‌اندازی پنج دفتر خارجی در کشورهای هدف برای اعزام نیروی کار گفت: در پنج کشور(استرالیا، کانادا،عمان ،ترکیه و دانمارک) دفاترکاریابی خارجی راه اندازی شده است.

مدیر کل هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت در خصوص جذب نیروی کار ایرانی در خارج از کشور گفت: در بحث مربوط به بحث دیپلماسی مباحث جدیدی نیست و از قدیم بوده است و امیدواریم به واسطه ارتباط با بخش خصوصی کشورهای مورد هدف که نیرو پذیر هستند بتوانند برنامه های اعزام نیرو را کماکان ادامه دهند حتی به واسطه نیاز بیشتری که کشورهای اروپایی دارند، این زمینه وجود دارد که حتی افزایش اعزام نیروی کار را هم در آینده نزدیک داشته باشیم.

اکبرنیا بیان کرد: در همین راستا بحث حمایت از دفاتر هدایت و حمایت نیروی کار ایرانی در خارج را دردستور داریم. تا کنون ۵مجوز صادر شده است. فعالیت این دفاتر در چهار کشور استرالیا، کانادا، عمان و ترکیه از حدود یکسال پیش و به تازگی در کشور دانمارک راه اندازی شده است.

مدیر کل هدایت نیروی کار و کاریابی ها گفت: این دفاتر با هماهنگی وزارت امور خارجه تأسیس شده است و وزارت امور خارجه نیز در واقع تأییدیه این دفاتر را به سفارتخانه های خود در کشورها اعلام کرده اند که با این دفاتر مساعد کنند.

به گفته ایشان، زمینه‌های اعزام نیروی کار از ایران به این کشورها در حال پیگیری است.

منبع: به گزارش اسپوتنیک


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی , پیشنهاد سردبیر
دیدگاه کاربران کل نظرات :1
  • hamed

    تاریخ : ۱۶ - آذر - ۱۳۹۷

    خوشحال خواهیم شد شماره ای از این دفاتر نیز در اختیار ما در استرالیا فرار دهید تا از آنها بهره ببریم. حامد هستم از ملبورن


    پاسخ

ارسال دیدگاه