وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 19 June 2024
» اخبار » احداث آپارتمان‌های فوق پیشرفته در ملبورن استرالیا

تاریخ انتشار : 1396/12/11 - 10:53

احداث آپارتمان‌های فوق پیشرفته در ملبورن استرالیا

صدای استرالیا - قرار است مجموعه آپارتمان‌های فوق پیشرفته مجهز به فناوری های مختلف از جمله شناسایی صورت و اسکنر اثر انگشت در استرالیا ساخته شوند.

احداث آپارتمان‌های فوق پیشرفته در ملبورن استرالیا

صدای استرالیا – قرار است مجموعه آپارتمان‌های فوق پیشرفته مجهز به فناوری های مختلف از جمله شناسایی صورت و اسکنر اثر انگشت در استرالیا ساخته شوند.

شرکت ساخت و ساز Developer Devitt Property Group در ملبورن استرالیا مجموعه آپارتمان های جدید و مجهز به انواع فناوری می سازد. این آپارتمان ها ویژگی های فناورانه مختلفی مانند شناسایی صورت و اسکنر اثر انگشت خواهند داشت.

علاوه برآن این ساختمان ها شامل سیستم های اتوماسیون، پنل های خورشیدی و بازیافت آب باران هستند. به هرحال مجموعه این آپارتمان Muse نام گرفته و شامل ۱۴ طبقه است.  داخل هر ساختمان ۴۵ واحد ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ متر مربعی ساخته می شود.

فناوری هایی که در این ساختمان به کار می رود فراتر از آپارتمان های معمولی است. به عنوان مثال می توان تنظیمات تهویه هوا، پرده ها و نور را از قبل مشخص کرد. همچنین ساختمان مجهز به فناوری شناسایی پلاک خودرو  است و آسانسور را برای حمل افراد تازه وارد به داخل ساختمان آماده می کند.

در کنار این موارد، اقدامات امنیتی مانند دوربین های مداربسته با قابلیت شناسایی صورت، قابلیت دریافت دستور صوتی و اسکنرهای اثر انگشت نیز برای ساختمان به کار گرفته می شود.

این مجموعه در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند. پنل های خورشیدی برق مورد نیاز برای بخش های عمومی ساختمان را فراهم می کنند.

منبع: خبرگزاری مهر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه