وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 24 July 2024
» اجتماعی » یوتوپیا در مرکز ملبورن؛ پروژه مسکونی ۱٫۷ میلیارد دلاری در داکلندز

تاریخ انتشار : 1403/04/01 - 13:52

یوتوپیا در مرکز ملبورن؛ پروژه مسکونی ۱٫۷ میلیارد دلاری در داکلندز

صدای استرالیا- قرار است با هدف رونق بخشی به داکلندز در مرکز ملبورن یک مجموعه مسکونی یک میلیارد و 700 میلیون دلاری عظیم که از آن به عنوان یک «جامعه آرمانشهر» توصیف می‌‌شود، ساخته شود.


صدای استرالیا- قرار است با هدف رونق بخشی به داکلندز در مرکز ملبورن یک مجموعه مسکونی یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلاری عظیم که از آن به عنوان یک «جامعه آرمانشهر» توصیف می‌‌شود، ساخته شود.

این پروژه که با نام “Elysium Fields”، نامگذاری شده، دارای طراحی منحصر به فرد بوده و چهره منطقه را دگرگون خواهد کرد.

این مجتمع از «گورنر گروپ»، از ۱۷۰۰ واحد مسکونی ساخته شده که ۲۷ هزار متر مربع از جمله محوطه سازی سرسبز و باغ، زمین‌های ورزشی در پشت بام و استخر و همچنین مغازه‌های خرده فروشی و رستوران را شامل می‌شود.

در این مجتمع هم‌چنین یک «کلینیک پزشکی پیری معکوس Elysian» نیز وجود خواهد داشت که مراقبت‌ها و درمان‌های پزشکی و آزمایش‌ها مانند ام‌آر‌آی، اسکن مغز و آزمایش خون را به ساکنان ارائه می‌دهد.

به علاوه، درمان‌های ضد پیری مانند کرایوتراپی و تزریق IV نیز وجود خواهد داشت. این مجموعه هم‌چنین میزبان بزرگترین باشگاه Saint Haven خواهد بود که شامل یکی از بزرگترین «حمام‌های باستانی» در جهان خواهد بود همراه با ۱۵ نوع آب غنی شده که مزایای سلامتی مختلفی را ارائه می‌دهد.

بنیانگذار گورنر گروپ، تیم گورنر درباره این پروژه می‌گوید: وقتی وارد “الیسیوم فیلدز” می‌شوید، به دنیای دیگری می‌روید … احساس خواهید کرد که می‌توانید در هر نقطه از جهان باشید، در حالی که درست در مرکز ملبورنید. این شبیه به یک یوتوپیا خواهد بود، جایی که ساکنان می‌توانند در هنگام تنفس در هوای فیلتر شده و نوشیدن آب فیلتر شده، به بهترین درمان معکوس و سلامتی در جهان دسترسی پیدا کنند.

شما با این ایده شاید فکر کنید یک طرح برآمده از یک فیلم علمی تخیلی است، اما نه، کاملاً واقعی است.

منبع: تایم آوت


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه