وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ | Friday 1 March 2024
» اخبار » میزبانی تیم ملی فوتبال استرالیا در خانه بعد از ۲ سال

تاریخ انتشار : 1400/08/09 - 6:28

میزبانی تیم ملی فوتبال استرالیا در خانه بعد از ۲ سال

صدای استرالیا - استرالیا در دیدار بعدی خود در انتخابی جام جهانی بعد از دو سال در خانه به میدان خواهد رفت.


صدای استرالیا – استرالیا در دیدار بعدی خود در انتخابی جام جهانی بعد از دو سال در خانه به میدان خواهد رفت.

استرالیا اولین بازی خود را پس از ۷۶۳ روز در خانه انجام خواهد داد و بر این اساس دیدار ماه آینده مقدماتی جام جهانی با عربستان سعودی را در سیدنی میزبانی خواهد کرد.

“کانگوروها” آخرین بار در اکتبر ۲۰۱۹ در مقابل نپال در کانبرا در مقابل هواداران خود بازی کردند و پس از بسته شدن مرزهای استرالیا به دلیل ویروس کرونا، مجبور شدند به خارج از کشور بروند.

آنها ۱۱ بازی از ۱۲ بازی مقدماتی خود برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را در خارج از کشور انجام داده اند، اگرچه این به فرم آنها لطمه ای وارد نکرده است.

آنها ۱۱ برد متوالی به دست آوردند – یک رکورد جدید در همان رقابت های مقدماتی جام جهانی – تا اینکه ژاپن در این ماه با پیروزی ۲-۱ در سایتاما به این رکورد پایان داد.

قوانین سختگیرانه ویروس کرونا در استرالیا شروع به کاهش کرده و گراهام آرنولد، سرمربی تیم گفت که بیش از ۲۰ هزار هوادار مورد انتظار برای بازی بین دو تیم برتر گروه B، به تیم انرژی جدیدی می‌بخشند.

آرنولد گفت: هواداران می توانند به بازیکنان و تیم ها انرژی بدهند و پس از مدت طولانی دوری از استرالیا، من انتظار دارم که بازیکنان ما از حمایتی که در ۱۱ نوامبر در استادیوم وسترن سیدنی خواهد بود استفاده کنند.

عربستان سعودی با چهار برد از چهار بازی و ۱۲ امتیاز در صدر است و استرالیا با ۹ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

منبع: ایسنا به نقل از گاردین


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , ورزشی
ارسال دیدگاه