وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ | Tuesday 16 April 2024
» اخبار » جایزه  یک میلیون دلاری پلیس برای یافتن یک قاتل پرداخت شد

تاریخ انتشار : 1403/01/05 - 3:23

جایزه  یک میلیون دلاری پلیس برای یافتن یک قاتل پرداخت شد

صدای استرالیا - پس از یک جستجوی بین‌المللی که منجر به دستگیری مردی متهم به قتل یک زن در کوئینزلند شد، جایزه یک میلیون دلاری به طور کامل پرداخت شد.


صدای استرالیا – پس از یک جستجوی بین‌المللی که منجر به دستگیری مردی متهم به قتل یک زن در کوئینزلند شد، جایزه یک میلیون دلاری به طور کامل پرداخت شد.

پلیس ایالت کوئینزلند این مبلغ هنگفت را در اواخر سال ۲۰۲۲، چهار سال پس از اینکه جسد تویا کوردینگلی توسط پدرش در ساحلی در منتهی الیه شمال ایالت پیدا شد، پیشنهاد کرد.

در آن زمان، مارک رایان، وزیر پلیس، بزرگترین جایزه در تاریخ این ایالت را برای اطلاعاتی که منجر به مکان و دستگیری مظنون فراری راجویندر سینگ شود، تایید کرد.

پلیس بر این باور بود که سینگ بلافاصله پس از پیدا شدن جسد خانم کوردینگلی ۲۴ ساله به هند پرواز کرده و همسر و فرزندانش را در منطقه‌ای در نزدیکی کنز رها کرده است.

چند هفته پس از اعلام جایزه، سینگ در دهلی نو دستگیر شد. این پرستار در مارس ۲۰۲۳ به استرالیا تحویل داده شد و به قتل متهم شد.

بیش از ۱۲ ماه بعد، پلیس کوئینزلند تأیید کرد که جایزه یک میلیون دلاری به تعدادی از افراد پرداخت شده است.

در بیانیه‌ای در این خصوص آمده است: سرویس پلیس کوئینزلند فرآیند پاداش را نهایی کرده است. ما از علاقه عمومی قابل توجه در این موضوع قدردانی می‌کنیم.

وی تصریح کرد: با این حال، اطلاعات ارائه شده در مورد فرآیند محدود است زیرا به صورت محرمانه به دست آمده است. به این ترتیب ما جزئیات پاداش را فاش نمی کنیم.

جنازه کوردینگلی در اکتبر ۲۰۱۸، یک روز پس از گزارش ناپدید شدنش، در حالی توسط پدرش پیدا شد که در ساحل Wangetti در نزدیکی کنز دفن شده بود.

این کارمند داروخانه و داوطلب پناهگاه حیوانات برای پیاده روی بعد از ظهر یکشنبه با سگش به ساحل محبوب رفته بود.

منبع: روزنامه ایج


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار
ارسال دیدگاه