وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ | Tuesday 16 April 2024
» اجتماعی » VB آبجوی کم کربوهیدرات معرفی کرد

تاریخ انتشار : 1402/12/23 - 3:48

VB آبجوی کم کربوهیدرات معرفی کرد

صدای استرالیا– در پی انتشار گزارش‌هایی مبنی بر اینکه استرالیایی‌ها علاقه‌مند به گزینه‌های سالم‌تری هستند، شرکتVictoria Bitter  وارد بازار آبجوی […]

VB آبجوی کم کربوهیدرات معرفی کرد

صدای استرالیا– در پی انتشار گزارش‌هایی مبنی بر اینکه استرالیایی‌ها علاقه‌مند به گزینه‌های سالم‌تری هستند، شرکتVictoria Bitter  وارد بازار آبجوی کم‌کربوهیدرات شد.

این کارخانه‌ی آبجوسازی گفت: مصرف‌کنندگان قدیمی‌تر اغلب فکر می‌کردند که آبجوی کم‌کربوهیدرات خوب نیست؛ اما افزایش تقاضا برای آبجوی کلاسیک در چهار سال گذشته، باعث شکل‌گیری گروه جدیدی در میان طرفداران این نوشیدنی شده است.

شرکت VB که متعلق به غول آبجوسازی CUB است، افزود که ۷۰ درصد از مصرف‌کنندگان آبجو  به‌طور جدی به گزینه کم‌کربوهیدرات فکر می‌کنند.

این افزایش تقاضا موجب شده کهVB آبجویی با ۳۳ درصد کربوهیدرات پایین‌تر و ۴٫۹ درصد الکل تولید کند. 

این برند آبجوی کلاسیک با اذعان به اینکه آبجوسازانش در مورد عملی بودن این کار مطمئن نبودند، معتقد است که حتی طرفداران پر و پا قرض آبجوهای VB هم با این محصول جدید کنار می‌آیند.

سارا ویلکاکس، مدیر برندهای کلاسیک CUB گفت: ما در CUB به دلیل اینکه این کار برای مشتریان ما ارزش ایجاد می‌کند و به رشد کل صنعت آبجوسازی کمک می‌کند، به نوآوری‌هایی مانند این متعهد هستیم.

منبع: ۹ نیوز


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر
ارسال دیدگاه