وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ | Thursday 30 March 2023
» اجتماعی » ۳۱ نفر در یک جشن عروسی به ویروس کرونا آلوده شدند

تاریخ انتشار : 1399/01/02 - 13:39

۳۱ نفر در یک جشن عروسی به ویروس کرونا آلوده شدند

صدای استرالیا- حداقل 31 نفر در یک جشن عروسی در نیوسات ولز به ویروس کرونا مبتلا شدند.

31 نفر در یک جشن عروسی به ویروس کرونا آلوده شدند

صدای استرالیا– حداقل ۳۱ نفر در یک جشن عروسی در نیوسات ولز به ویروس کرونا مبتلا شدند.

حداقل ۳۱ نفر در یک جشن عروسی در منطقه سات کوست در جنوب شهر سیدنی به ویروس کرونا مبتلا شدند.

جشن عروسی اسکات مگز، ۶ام مارس با حضور ۱۴۰ مهمان در هتل برگزار گردید و پس از مراسم، زوج برای ماه عسل راهی مالدیو شدند. دو هفته پس از جشن، مشخص شد که ۳۱ نفر از مهمانان به کرونا ویروس آلوده شده‌اند. مگز و متکالف از این خیر وحشت زده شدند.

این زوج در این خصوص گفتند: ما واقعاً دوست داشتیم که دوستانمان در امان بوده و احساس خوبی داشته باشند. این بهترین روز زندگی ما بود و ما می‌خواستیم با خاطرات خوش آن را به یاد بیاوریم. آخر هفته عالی می‌شد اگر ویروس کرونایی نبود.

هاواچ یکی از مهمانان این جشن که فرزند سوم خود را باردار است، در این خصوص در اینستاگرام خود نوشت: کودک یک ساله من دارای علائم ویروس کرونا است، حال او بسیار بد است. دختر کوچک من تب بالایی داشت. من ضعف، تنگی نفس و تپش قلب دارم و از این موضوع که می‌توانم شخص دیگری را آلوده کنم، می‌ترسم. من با هر کسی که اخیراً در ارتباط بوده‌ام، تماس گرفته‌ام، اما لطفاً اگر از تاریخ ۶ مارس با من در ارتباط بوده‌اید یا با شخصی که به ویروس کرونا مبتلا شده است، یا اگر علائم بیماری را دارید، خود را قرنطینه کنید.

گفتنی است که در شبانه روز گذشته ۱۶۵۵۶ مورد جدید از ابتلا به نوع جدید ویروس کرونا در جهان ثبت شده است که از این تعداد فقط ۵۸ مورد در چین بوده است. در حال حاضر تعداد کل افرادی که در جهان به ویروس کرونا مبتلا شده اند ۲۰۹۸۳۹ می باشد.

منبع: اسپوتنیک 


برچسب ها : ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر
ارسال دیدگاه