وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ | Saturday 22 June 2024
» اجتماعی » کشف سماوری که جاساز مواد مخدر به مقصد استرالیا بود

تاریخ انتشار : 1400/01/19 - 6:33

کشف سماوری که جاساز مواد مخدر به مقصد استرالیا بود

صدای استرالیا - فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا از کشف مقدار ۴ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در یک سماور برقی جاسازی شده بود، خبر داد.

کشف سماوری که جاساز مواد مخدر به مقصد استرالیا بود

صدای استرالیا – فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا از کشف مقدار ۴ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در یک سماور برقی جاسازی شده بود، خبر داد.

سردار حسن مهری افزود: پلیس دایره مبارزه با مواد مخدر فروردگاه امام، مستقر در پایانه هوشمند بار، حین کنترل و بازرسی مرسولات پستی به یک بسته ارسالی به مقصد استرالیا، حاوی دو عدد سماور برقی، در خصوص احتمال جاسازی مواد مخدر مشکوک شدند.

وی افزود: بسته مذکور برای بررسی دقیق‌تر در حضور نماینده گمرک بازگشایی شد و مقدار ۴ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در یکی از سماورها که به طرز بسیار ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، مهری با تاکید بر برخورد قاطع پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا با سوداگران مرگ خاطرنشان کرد: پرونده انتظامی در این خصوص تشکیل شد و با هماهنگی مقام قضائی، اقدامات قانونی برای دستگیری صاحب بسته‌های مذکور در حال انجام است.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط:

هشدار پلیس فدرال استرالیا به ایرانیان: در دام قاچاقچیان مواد مخدر نیافتید

پلیس استرالیا: کشف محموله بزرگ مواد مخدر اینبار داخل بلندگوهای استریو

کشف سس‌های چیلی حاوی مواد مخدر در استرالیا

دستگیری دو ایرانی در سیدنی به جرم قاچاق مواد مخدر


برچسب ها : ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه