وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 24 July 2024
» اجتماعی » کشف جسد ۴ نفر در خانه‌ای در ملبورن؛ بررسی احتمال مرگ بر اثر مصرف فنتانیل

تاریخ انتشار : 1403/04/06 - 5:37

کشف جسد ۴ نفر در خانه‌ای در ملبورن؛ بررسی احتمال مرگ بر اثر مصرف فنتانیل

صدای استرالیا- جسد چهار نفر از جمله یک پسر نوجوان در خانه‌ای در ملبورن پیدا شد، حادثه‌ای که گفته می‌شود دلیل محتمل آن مصرف ماده مخدر فنتانیل بوده است.


صدای استرالیا- جسد چهار نفر از جمله یک پسر نوجوان در خانه‌ای در ملبورن پیدا شد، حادثه‌ای که گفته می‌شود دلیل محتمل آن مصرف ماده مخدر فنتانیل بوده است.

پلیس ویکتوریا اعلام کرد جسد دو مرد ۳۷ و ۳۲ ساله، یک زن ۴۲ ساله و یک پسر نوجوان ۱۷ ساله در اوایل روز سه‌شنبه در یک ملک در برادمیدوز در شمال ملبورن پیدا شد.

خدمات اورژانس درست قبل از ساعت ۲ بامداد به این خانه در بیکنل کورت فراخوانده شد. به گفته پلیس، علت مرگ‌ها هنوز مشخص نشده است، اما در این مرحله تصور نمی‌شود که موضوع جنایی باشد. کاراگاه دین توماس گفت که حداقل سه نفر از درگذشتگان برای پلیس شناخته شده بودند.

به گفته پلیس، یافتن چهار فرد مرده در یک مکان غیرعادی است. ممکن است از مصرف بیش از حد مواد مخدر باشد، شاید هم نه.

به گفته کاراگاه پلیس، یکی از این افراد صاحب خانه بود و سه تن دیگر مهمان بودند.

توماس گفت که پلیس در حال بررسی اطلاعات و صحبت با اعضای خانواده است تا بفهمد ارتباط این افراد با هم چه بوده و چگونه آنها یکدیگر را می‌شناختند.

توماس گفت: در این مرحله هیچ چیزی وجود ندارد که نشان دهد اعمال خشونت آمیزی صورت گرفته است. پلیس به مرگ و میر ناشی از فنتانیل در خارج از کشور توجه دارد، اما در این مرحله او نمی‌تواند بگوید که آیا این ماده مخدر دخیل بوده است یا خیر.

تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.

منبع: گاردین


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه