وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ | Thursday 30 May 2024
» اخبار » نظر دنیل ارزانی درباره حضور در تیم‌ملی ایران

تاریخ انتشار : 1396/11/17 - 16:22

نظر دنیل ارزانی درباره حضور در تیم‌ملی ایران

صدای استرالیا - دنیل ارزانی، ستاره ایرانی فوتبال استرالیا، پس از درخشش‌های پیاپی در لیگ برتر این کشور برای حضور در تیم ملی استرالیا به شدت از سوی جامعه فوتبالی این کشور تحت فشار قرار گرفته است.

نظر ستاره ایرانی استرالیا درباره حضور در تیم‌ملی ایران

صدای استرالیادنیل ارزانی (Daniel Arzani)، ستاره ایرانی فوتبال استرالیا، پس از درخشش‌های پیاپی در لیگ برتر این کشور برای حضور در تیم ملی استرالیا به شدت از سوی جامعه فوتبالی این کشور تحت فشار قرار گرفته است.

دنیل ارزانی، ستاره ایرانی فوتبال استرالیا، پس از درخشش‌های پیاپی در لیگ برتر این کشور برای حضور در تیم ملی استرالیا به شدت از سوی جامعه فوتبالی این کشور تحت فشار قرار گرفته است.

جالب اینکه ارزانی در واکنش به این فشارها و در جدیدترین پاسخ خود به رسانه‌های استرالیایی برای بازی نکردن برای تیم ملی ایران و پیوستن به تیم ملی استرالیا گفت: صادقانه بگویم هنوز به این موضوع فکر نکرده‌ام و فعلاً هیچ ایده‌ای در این مورد ندارم. من ابتدا باید با والدینم صحبت کنم. من باید اول با پدرم مشورت کنم و من و او با هم تصمیم خواهیم گرفت.

بیشتر بخوانید: بزرگان فوتبال استرالیا نگران از دست دادن پدیده ایرانی

همه این بحث‌ها در شرایطی سر گرفته که هنوز فن مورویک سرمربی استرالیا و کارلوس کی‌روش سرمربی ایران موضعی درخصوص دعوت از این هافبک ۱۹ ساله اتخاذ نکرده‌اند.

منبع: پارس نیوز


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , ورزشی
ارسال دیدگاه