وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 22 May 2024
» اخبار » نامه تام هنکس به کرونا در استرالیا

تاریخ انتشار : 1399/02/06 - 13:45

نامه تام هنکس به کرونا در استرالیا

صدای استرالیا - تام هنکس، هنرپیشه آمریکایی، به یک پسر استرالیایی به نام کرونا که می‌گوید به خاطر اسمش در مدرسه آزار می‌بیند، نامه نوشته و برایش یک ماشین تحریر مارک کرونا فرستاده است.


صدای استرالیا – تام هنکس، هنرپیشه آمریکایی، به یک پسر استرالیایی به نام کرونا که می‌گوید به خاطر اسمش در مدرسه آزار می‌بیند، نامه نوشته و برایش یک ماشین تحریر مارک کرونا فرستاده است.

بعد از اینکه تام هنکس، ستاره هالیوود و صداپیشه انیمیشن داستان اسباب‌بازی و همسرش ریتا ویلسون به کرونا مبتلا شدند، کرونا دو ورایز پسر بچه هشت ساله به آنها نامه نوشته بود: “در اخبار شنیدم که شما و همسرتان به کرونا مبتلا شده‌اید. حالتان خوب است؟”

او نوشت نامش را دوست دارد اما در مدرسه “کروناویروس” صدایش می‌زنند: “وقتی که من را اینطور صدا می‌زنند خیلی ناراحت و عصبانی می‌شوم.”

تام هنکس در پاسخ برای پسر نامه‌ای نوشت که با ‌”دوست خوبم کرونا” آغاز می‌شود:

“نامه‌ات من و همسرم را خیلی خوشحال کرد. متشکرم که اینقدر دوست خوبی هستی. دوستان خوب، وقتی دوستشان سرحال نیست حال آنها را خوب می‌کنند.”

تام هنکس و ریتا ویلسون، ماه مارس، سه هفته در گلد کوست استرالیا دوران ابتلا به کرونا را گذراندند و بعد از آن به آمریکا بازگشتند.

این هنرپیشه برنده اسکار برای این پسربچه نوشت: “تو تنها کسی هستی که دیده‌ام نامش کرونا است، مثل آن حلقه روشن تاج‌مانند که دور خورشید است.”

تام هنکس ماشین تحریر مارک کرونا را هم که در دوران قرنطینه در گلد کوست از آن استفاده می‌کرد برای این پسر فرستاد و نوشت: “فکر کردم این ماشین تحریر به تو می‌آید.”

“آن را به گلد کوست برده بودم و حالا پیش توست. از یک بزرگتر بپرس که چطور کار می‌کند و از آن برای نامه نوشتن به من استفاده کن.”

خانواده دو ورایز به نشریه استرالیایی ناین نیوز، که کمک کرده بود کرونا نامه‌اش را برای تام هنکس بفرستد،‌ گفته‌اند پسرشان از اینکه “دوست جدیدی در آمریکا” دارد بسیار هیجان‌زده است.

خانواده کرونا می‌گویند پسرشان به خاطر نقش ‌‌”وودی” در داستان اسباب‌بازی به تام هنکس علاقمند شده است.

تام هنکس در پایان نامه با دست‌خط خود برای کرونا نوشت: “پی‌نوشت! من را دوست خودت بدان!” جمله‌ای که به ترانه مشهور این فیلم اشاره دارد.

در سفر ماه گذشته ‌این زوج هالیوودی به استرالیا، ریتا ویلسون چند کنسرت اجرا کرد و تام هنکس بازی در فیلم زندگی‌نامه الویس پریسلی به کارگردانی باز لورمن استرالیایی را آغاز کرد.

گفته می‌شود این زوج یا در آمریکا یا در حین سفر به استرالیا به کرونا مبتلا شده‌اند.

منبع: بی بی سی فارسی


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , فرهنگی , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه