وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ | Friday 19 July 2024
» اخبار » طرح برگزاری لیگ برتر انگلیس در استرالیا

تاریخ انتشار : 1399/02/14 - 18:22

طرح برگزاری لیگ برتر انگلیس در استرالیا

صدای استرالیا- شهر پرت استرالیا به  لیگ برتر انگلیس پیشنهاد داد که مسابقات باقی‌مانده این لیگ را به صورت متمرکز در این شهر برگزار کند.

طرح برگزاری لیگ برتر انگلیس در استرالیا

صدای استرالیا– شهر پرت استرالیا به  لیگ برتر انگلیس پیشنهاد داد که مسابقات باقی‌مانده این لیگ را به صورت متمرکز در این شهر برگزار کند.

 یک ایجنت انگلیسی ساکن استرالیا می‌گوید مذاکراتی با مقامات لیگ برتر انگلیس انجام داده و به آنها پیشنهاد داده که ادامه مسابقات باقی‌مانده این فصل لیگ برتر را در شهر پرت استرالیا برگزار کنند. او می‌گوید دولت استرالیا و دولت محلی شهر پرت هم از پیشنهاد او حمایت کرده‌اند.

درحالیکه لیگ برتر انگلیس از ماه اسفند به دلیل شیوع گسترده کرونا به حالت تعلیق درآمده و تا این لحظه هنوز تاریخ مشخصی برای شروع دوباره رقابتها اعلام نشده، استرالیا نسبت به انگلیس از بحران کرونا آسیب به مراتب کمتری دیده و درحالیکه تعداد آمار مرگ و میر در انگلیس به ۲۸هزار نفر می‌رسد، کووید-۱۹ در استرالیا تنها ۱۰۰ نفر را به کام مرگ فرستاده است.

یک ایجنت انگلیسی به نام گری ویلیامز که حالا ساکن شهر پرت واقع در غرب استرالیا است می‌گوید برای برگزاری ادامه لیگ برتر در این شهر با مقامات این لیگ مذاکره کرده و دولت استرالیا و شهر پرت هم حامی او هستند. او در این باره گفت:” من با رابط‌ های خودم در باشگاه‌های لیگ برتری تماس داشته‌ام و همه آنها از ایده ادامه لیگ در شهر پرت خوش‌شان آمده. من در ضمن با مقامات دولتی هم صحبت کرده‌ام و آنها حمایت خودشان را از این پیشنهاد اعلام کردند. ما این هفته قرار است دوباره مذاکره کنیم. اینجا همه در امان خواهند بود و دولت استرالیا تا اینجا بخش زیادی از محدودیت‌ها را لغو کرده”.

یک سناتور ایالت پرت، سناتور گلن، هم به حمایت از این پیشنهاد برخاسته و در این باره گفت:” من از دیدن اتفاق‌های ناگواری که در انگلیس می‌افتد واقعا ناراحتم. ما می‌خواهیم به آنها کمک کنیم. ما مدتی است عملا هیچ مورد جدید ابتلا نداشته‌ایم. دوستان ما از انگلیس وقتی به اینجا بیایند فقط باید چند روز را در قرنطینه سپری کنند و بعد مسابقات می‌تواند انجام شود. شهر پرت قطب ورزش استرالیا است. ما هوای تمیز و آب و هوای عالی داریم. اینجا برای برگزاری لیگ برتر ایده‌آل است”.

منبع: ورزش ۳


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , ورزشی
ارسال دیدگاه