وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ | Wednesday 17 April 2024
» اخبار » صادرات گوشت گوسفندی استرالیا به ایران

تاریخ انتشار : 1396/12/08 - 13:24

صادرات گوشت گوسفندی استرالیا به ایران

صدای استرالیا - رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران با بیان اینکه گوشت گوسفندی تنها از استرالیا و آسیای میانه وارد کشور می‌شود، گفت: افزایش قیمت در شب عید پیش‌بینی نمی‌شود.

صادرات گوشت گوسفندی استرالیا به ایران

صدای استرالیا – رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران با بیان اینکه گوشت گوسفندی تنها از استرالیا و آسیای میانه وارد کشور می‌شود، گفت: افزایش قیمت در شب عید پیش‌بینی نمی‌شود.

علی‌اصغر ملکی درباره وضع بازار گوشت گوسفندی، اظهار کرد: شرایط بازار خوب است و مشکل خاصی نداریم.

وی با اشاره به اینکه در دو سه هفته اخیر به خاطر خلأ ایجادشده در بخش عرضه، قیمت‌ها افزایش یافته بود، تصریح کرد: افزایش واردات گوشت گوسفندی این خلأ را برطرف کرد.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران با تأکید بر اینکه واردات گوشت گوسفندی از آسیای میانه و استرالیا انجام می‌شود، اضافه کرد: امور پشتیبانی دام و وزارت صنعت و معدن بودجه‌ای پیش‌بینی کرده‌اند تا از این طریق تنظیم بازار هم انجام شود و حمایتی از این واردکنندگان دارند.

ملکی با بیان اینکه گوشت تنها از استرالیا و آسیای میانه وارد می‌شود، تصریح کرد: سازمان دامپزشکی با واردات دام زنده به خاطر ایجاد آلودگی مخالفت کرد.

وی با اشاره به اینکه اگر این شرایط تداوم داشته باشد، مشکل خاصی در تنظیم بازار وجود ندارد، اظهار کرد: با چنین وضعی افزایش قیمت گوشت گوسفندی در شب عید پیش‌بینی نمی‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی
ارسال دیدگاه