وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ | Saturday 15 June 2024
» اخبار » زندگی این روزهای زنی که برنده لاتاری ۱۰۷ میلیون دلاری شد

تاریخ انتشار : 1400/04/09 - 5:38

زندگی این روزهای زنی که برنده لاتاری ۱۰۷ میلیون دلاری شد

صدای استرالیا– پرستاری از اهالی سیدنی که بزرگ‌ترین جایزه لوتو استرالیا را به خانه برده بود، درباره اینکه چطور این […]

زندگی این روزهای زنی که برنده لاتاری 107 میلیون دلاری شد

صدای استرالیا– پرستاری از اهالی سیدنی که بزرگ‌ترین جایزه لوتو استرالیا را به خانه برده بود، درباره اینکه چطور این پول را خرج کرده و زندگی‌اش را تغییر داده، صحبت کرد.

این مادر چهل و اندی ساله، در ژانویه ۲۰۱۹ برنده division one پاوربال شد و در مجموع ۱۰۷ میلیون دلار جایزه به دست آورد.

در حالی که بسیاری افراد، پس از بردن چنین مبالغی، از کار خود استعفا می‌کنند، این زن اهل سیدنی می‌گوید که صبح روز بعد سر کار رفته است.

حالا دو سال و نیم پس از آن اتفاق، او و همسرش، هر دو هنوز سر کار خود می‌روند و با وجود اینکه مولتی میلیونر شده، تفریحات لوکس کوچکی برای خود تدارک دیده است.

وی درباره این تفریحات کوچک می‌گوید که او به اموری مانند خرید گل‌های تازه و شراب‌های با کیفیت‌تر علاقه دارد. علاوه براین، حالا این خانواده امکان بیشتری برای سفر به همراه فرزندان‌شان دارند؛ در حالی که پیش از این برای‌شان امکان پذیر نبود.

البته این خانواده، خانه جدیدی هم خریده‌اند و از اسباب کشی خلاص شده‌اند.

وی همچنین بسیار به کارهای خیریه علاقه دارد و می‌گوید: در روزهای پس از بردن جایزه، در خیابان‌ها قدم می‌زدم و می‌دانستم که هر ثانیه، شخصی بلیت لاتاری می‌خرد و می‌دانستم که من با ۱۰ دلاری‌ها و ۱۵ دلاری‌های آنها برنده شده‌ام. حالا هم پاسخ به این مهربانی‌ها برای ما مهم است؛ زیرا اگر زندگی یک نفر را تغییر دهید، امکان تغییر کل جامعه به وجود می‌آید.

این زن خوش‌شانس با بیان اینکه تا کنون چندین کمک بشر دوستانه انجام داده است، می‌افزاید: ما مرتب اخبار رسانه‌ها را تماشا می‌کنیم و روزنامه‌ها را می‌خوانیم و مواردی را که می‌خواهیم با کمک خود به آنها کمک کنیم، در دفترچه‌ای می‌نویسیم.

منبع: ۷ نیوز


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی
ارسال دیدگاه