وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ | Wednesday 17 April 2024
» اجتماعی » حراجی استثنایی Big W در راه است؛ برای خرید اسباب‌بازی‌های کریسمس آماده شوید 

تاریخ انتشار : 1402/03/09 - 7:49

حراجی استثنایی Big W در راه است؛ برای خرید اسباب‌بازی‌های کریسمس آماده شوید 

صدای استرالیا- با توجه به نزدیکی به زمان جشنواره فروش ویژه سالانه اسباب‌بازی Big W، خریداران، لیست خرید کریسمس و […]

حراجی استثنایی Big W در راه است؛ برای خرید اسباب‌بازی‌های کریسمس آماده شوید 

صدای استرالیا- با توجه به نزدیکی به زمان جشنواره فروش ویژه سالانه اسباب‌بازی Big W، خریداران، لیست خرید کریسمس و کادوهای تولد خود را آماده می‌کنند.

این جشنواره با تخفیف‌های چشمگیرش که زمانی حراجی دیوانه‌وار اسباب‌بازی (Toy mania sale) نامیده می‌شد، هر سال جمعیت زیادی را از سراسر استرالیا به سمت خود می‌کشد. هزاران نفر هدایای کریسمس و تولد خود را در این جشنواره فروش تهیه می‌کنند و تا ۵۰ درصد تخفیف می‌گیرند.

این جشنواره از ساعت ۷ صبح سه‌شنبه ۱۳ ژوئن به صورت آنلاین آغاز شده و فروشگاه‌های Big W نیز از پنج‌شنبه ۱۵ ژوئن فروش ویژه را آغاز می‌کنند. در این رویداد صدها اسباب بازی از برندهای محبوب مانند ترنسفورمرز، بلویی، باربی و لگو حراج می‌شود.

این جشنواره به مدت یک ماه تا ۱۲ جولای ادامه خواهید یافت و والدین می توانند از طریق کاتالوگ‌هایی که از روز دوشنبه در فروشگاه‌های وولورث و Big W عرضه شده، قیمت‌های پیشنهادی را بررسی و اسباب‌بازی‌های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

در میان اقلام این کاتالوگ‌ها، یک توپ کریستال Magic Mixies دیده می‌شود که قیمت اصلی آن ۱۳۰ دلار است و در جشنواره ۵۰ دلار فروخته می‌شود. همچنین یک تفنگ اسباب‌بازی Nerf Fortnite B-AR Blaster که ۷۵ دلار قیمت دارد، به قیمت ۳۷ دلار به فروش گذاشته شده است.

بچه‌هایی که ماشین اسباب‌بازی هم دوست دارند، می‌توانند Hot Wheels’ 1:24 Monster Truck خود  را فقط به قیمت ۹ دلار صاحب شوند.

اسباب‌بازی‌های Outdoor Playset باربی با بیش از ۵۰ درصد تخفیف به قیمت ۳۰ دلار درBig W عرضه می‌شود. همچنین خریداران می‌توانند با ۳۵ اکشن فیگورهای ۶۹ دلاری Transformers Rise of the Beasts Smash Changers  را به قیمت ۳۵ دلار بخرند.

عروسک‌های محبوب L.O.L Surprise Original Toy نیز به نصف قیمت رسیده و هر کدام ۱۰ دلار قیمت دارد.

برای کوچک‌ترها، عروسک‌های  DJ Bouncin’ Beatsمحصول Fisher-Price با قیمت ۴۴ دلار و مجموعه Brisbane Bus Adventure بلویی به قیمت ۱۹ دلار عرضه می‌شود.

خریداران می‌توانند بازی Jurassic World Sound Slashin Slasher Dinosaur  و بازی رومیزی Monopoly Builder را با تخفیف خریداری کنند.

فروشگاه‌های Big W برای کمک به خانواده‌ها، راهکارهای پرداخت متنوع از جمله افترپی، زیپ‌پی و لی‌بای را نیز در نظر گرفته است.

مشتریان همچنین این امکان را دارند که از امتیازهای Everyday Rewards بهره‌مند شوند. خرید از برندهایی مانند ترنسفورمرز، اکس‌شات، واهو، کت، لگو نینجاگو و نرف، تا ده برابر امتیاز دارد. خرید از برخی برندهای مشارکت‌کننده در طرح نیز تا دوهزار امتیاز دارد.

منبع: دیلی میل


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر
ارسال دیدگاه