وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ | Saturday 20 July 2024
» اجتماعی » اطلاعات بیش از یک میلیون مشتری «دایموکس» به سرقت رفت

تاریخ انتشار : 1402/06/25 - 5:33

اطلاعات بیش از یک میلیون مشتری «دایموکس» به سرقت رفت

صدای استرالیا– «دایموکس» تایید کرد که اطلاعات تماس بیش از یک میلیون مشتری این کتابفروشی زنجیره‌ای در جریان نشت داده […]

اطلاعات بیش از یک میلیون مشتری «دایموک» به سرقت رفت

صدای استرالیا– «دایموکس» تایید کرد که اطلاعات تماس بیش از یک میلیون مشتری این کتابفروشی زنجیره‌ای در جریان نشت داده هفته گذشته به سرقت رفته و روی وب تاریک به اشتراک گذاشته شده است.

این شرکت جمعه عصر در ایمیلی به مشتریانش اعلام کرد که تحقیقات درباره‌ این نشت داده در جریان است و تا کنون مشخص شده که اطلاعات تماس ۱٫۲۴ میلیون مشتری سرقت شده و روی وب تاریک عرضه شده است.

بنا به اعلام دایموکس، اطلاعات سرقت شده فقط شامل نام، تاریخ تولد، آدرس ایمیل، آدرس پستی، جنسیت و اطلاعات عضویت از جمله وضعیت حساب کاربری و رتبه کارت می‌شود.

مارک نیومن، مدیرعامل دایموکس در این ایمیل به مشتریان نوشت: هیچ کدام از اطلاعات منتشر شده، حاوی گذرواژه‌ها و مدارک شناسایی مانند گواهینامه رانندگی یا هیچ اطلاعات حساس دیگری همچون اطلاعات تراکنش‌ها، اطلاعات پرداخت یا مشخصات کارت اعتباری نیست.

وی افزود: تحقیقات انجام شده تا کنون نشان داده که سیستم‌های تحت مدیریت دایموکس به خطر نیفتاده و به نظر می‌رسد که اقدامات امنیتی ما در محافظت از اطلاعات مشتریان موثر بوده است.

نیومن در این ایمیل نوشت: به نظر می‌رسد که نفوذ در سیستم‌های کامپیورتری یکی از شرکا اتفاق افتاده است. 

در حالی که گذرواژه‌ها و اطلاعات کارت اعتباری مشتریان افشا نشده، دایموکس از مشتریان خواسته که در برابر کلاهبرداری‌های احتمالی هشیار باشند.

مشتریان دایموکس که درباره این حادثه سوال دارند می‌توانند بین ساعت‌های ۹ صبح تا ۵ عصر به وقت شرق استرالیا با شماره ۱۸۰۰۸۴۹۰۹۶ تماس بگیریند یا به آدرس help@mydymocks.com.au ایمیل بزنند.

منبع: ای بی سی


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر
ارسال دیدگاه