وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | Saturday 19 September 2020
» اخبار » کاهش محبوبیت نخست وزیر استرالیا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۵:۰۵

کاهش محبوبیت نخست وزیر استرالیا

صدای استرالیا - براساس نتایج نظرسنجی میزان محبوبیت نخست وزیر استرالیا برای نخستین بار از زمان روی کار آمدنش در این سمت در اوت سال جاری میلادی منفی شده است.

کاهش محبوبیت نخست وزیر استرالیا

صدای استرالیا – براساس نتایج نظرسنجی میزان محبوبیت نخست وزیر استرالیا برای نخستین بار از زمان روی کار آمدنش در این سمت در اوت سال جاری میلادی منفی شده است.

کاهش محبوبیت اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا در نتیجه حذف اکثریت تک کرسی حزب لیبرال در انتخابات میان دوره‌ای مربوط به مالکوم ترنبول، نخست وزیر سابق است که موجب شد ائتلاف لیبرال-ناسیونال دولت اقلیت شود.

با وجود منفی شدن میزان محبوبیت موریسون، نتایج نظرسنجی نیوزپول نشان می دهد که ۵۸ درصد از رای دهندگان می‌خواهند پارلمان استرالیا مدت زمان فعالیتش را تا انتخابات بعدی که مه ۲۰۱۹ است، تکمیل کند.

در نظرسنجی مذکور همچنین مشخص شد تعداد افرادی که از موریسون ناراضی هستند با شش درصد افزایش به ۴۴ درصد رسیده است و این نخسین باری است که از زمان روی کار آمدن موریسون این محبوبیت منفی می‌شود.

رضایتمندی از موریسون از هفت درصد ۱۵ اکتبر به ۳- در ۲۸ اکتبر رسیده با این حال وی هنوز پیش از بیل شورتن، رهبر حزب اپوزیسیون کارگر است که میزان محبوبیتش ۱۳- است.

براساس این نظرسنجی، دولت در انتخابات پارلمانی، ۱۹ کرسی خود را از دست می دهد.

منبع: ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , سیاسی
ارسال دیدگاه

INSURANCE NSW
صرافی مانیمکس
گروه مهاجرتی ویزا زون
صرافی رومی
صرافی سام
ویزایاب
شرکت Ask4Loan با مدیریت افشین سیادتخو
هلیا سینگ