وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ | Friday 12 August 2022
» اخبار » پیامدهای کمبود تست فوری: گوشت کمیاب می‌شود

تاریخ انتشار : 1400/10/15 - 9:08

پیامدهای کمبود تست فوری: گوشت کمیاب می‌شود

صدای استرالیا– صنعت فراورده‌های گوشتی استرالیا هشدار داده که اگر به کارکنان این صنعت تست‌های فوری آنتی‌ژن با اولویت اختصاص […]

پیامدهای کمبود تست فوری: گوشت کمیاب می‌شود

صدای استرالیا– صنعت فراورده‌های گوشتی استرالیا هشدار داده که اگر به کارکنان این صنعت تست‌های فوری آنتی‌ژن با اولویت اختصاص نیابد، ظرف دو هفته آینده کشور با کمبود گوشت مواجه خواهد شد.

بنا به اعلام صنعت فرآورده‌های گوشتی، در شرایطی که صدها کارگر وارد ایزوله شده‌اند، وضعیتی اضطراری بر این صنعت حاکم است و در برخی از سوپرمارکت‌ها، قفسه‌های گوشت کاملا خالی شده است.

خواروبار فروشی‌های زنجیره‌ای بزرگی مانند وولورث و کلز نیز می‌گویند که گوشت وجود دارد؛ اما مشکل رساندن آن به فروشگاه‌هاست؛ زیرا کووید موجب غیبت تعداد زیادی از نیروهای فروشگاهی و کارکنان توزیع شده است.

فلور براون، سخنگوی انجمن خرده‌فروشان گفت: پیش‌بینی می‌کنیم که مشکلات زنجیره تامین حداقل ۱۲ ماه ادامه بیابد. البته شرایط در حال حاضر بحرانی است.

پاتریک هاچیسون، مدیرعامل شورای صنعت گوشت نیز شرایط کنونی را اضطراری خواند و گفت: ما با تعداد زیادی از کارگران این صنعت مواجه‌ایم که نمی‌توانند سرکارشان حاضر شوند.

وی افزود: صدها نفر از نیروها در شرق کشور، به ویژه درکوئینزلند، نیوساوت‌ولز و ویکتوریا هم اکنون قادر به انجام وظایف خود نیستند.

وی خوستار آن شد که تست‌های فوری آنتی‌ژن در اختیار کارگران این صنعت قرار بگیرد؛ وگرنه در دو هفته آینده شاهد کمبود گوشت خواهیم بود.

به گفته وی، در صورت تامین نشدن نیاز روزانه تست‌های آنتی‌ژن، ممکن است گوشت گوسفند در روز ملی استرالیا در فروشگاه‌ها موجود نباشد.

 

منبع: ۷ نیوز


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی
ارسال دیدگاه