وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ | Monday 27 September 2021
» اخبار » پاداش ویژه برای ورزشکاران استرالیایی برای حضوردر پارالمپیک ۲۰۲۰

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۸

پاداش ویژه برای ورزشکاران استرالیایی برای حضوردر پارالمپیک ۲۰۲۰

صدای استرالیا - ورزشکاران پارالمپیکی استرالیا به منظور آماده‌سازی برای حضور در پارالمپیک 2020 توکیو کمک هزینه نقد دریافت می‌کنند.


صدای استرالیا – ورزشکاران پارالمپیکی استرالیا به منظور آماده‌سازی برای حضور در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو کمک هزینه نقد دریافت می‌کنند.

استرالیا به پارالمپین‌هایی که موفق به کسب سهمیه حضور در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو می‌شوند به منظور هزینه‌های سفر، اقامت و برای آماده سازی خود برای حضور در این رقابت‌ها کمک هزینه نقدی ۴۱ هزار و ۴۰۰ دلاری اهدا می‌کند.

کلوور مور، شهردار سیدنی در این زمینه، گفت: تیم پارالمپیک ما منبع غرور ملی برای همه استرالیایی‌ها است. این حمایت مالی بخشی از تعهد جدی ما برای ایجاد شهری است که فراگیر و در دسترس همگان باشد، اکنون و آینده.

وی گفت: ما می‌خواهیم موانعی را که مانع از مشارکت کامل افراد دارای معلولیت در جامعه ما می‌شود، بشکنیم و از سازمان‌هایی مانند پارالمپیک استرالیا که هدف آنها تغییر درک مردم از ناتوانی است، حمایت کنیم. ما فوق‌العاده افتخار می‌کنیم که از این ورزشکاران باورنکردنی حمایت می‌کنیم و برای آنها در مسابقات جهانی آرزوی موفقیت می‌کنیم.

منبع: خبرگزاری فارس به نقل از insidethegames


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار , اسلایدر , ورزشی
ارسال دیدگاه

INSURANCE NSW
گروه آریا
صرافی آپادانا
ویزایاب
صرافی ملکی
صرافی مانیمکس
گروه راد
گروه مهاجرتی ویزا زون
گروه مهاجرتی پاسارگاد مایگریشن
صرافی سام