وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ | Thursday 17 June 2021
» اجتماعی » نخست وزیر استرالیا: مدارس باز می‌مانند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۲:۲۳

نخست وزیر استرالیا: مدارس باز می‌مانند

صدای استرالیا – اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا دقایقی پیش و پس از جلسه ملی کابینه در یک کنفرانس مطبوعاتی به همراه دکتر برندن مورفی، عالی رتبه ترین مقام پزشکی استرالیا حاضر شد.


صدای استرالیا – اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا دقایقی پیش و پس از جلسه ملی کابینه در یک کنفرانس مطبوعاتی به همراه دکتر برندن مورفی، عالی رتبه ترین مقام پزشکی استرالیا حاضر شد.

وی در بخشی از سخنان خود رعایت فاصله توصیه شده در فضاهای اجتماعی را مهمترین سلاح در مقابله با ویروس کرونا دانست و گفت که عدم انجام این کار توسط عموم مردم باعث در خطر افتادن جان دیگران می‌شود.

نخست وزیر استرالیا در سخنان خود آغاز مرحله نخست طرح قرنطینه ملی را اعلام و عنوان کرد که از ظهر فردا دوشنبه ۲۳ مارس تمامی بارها، کلاب‌ها، مکان‌های دارای مجوز درون هتل‌ها، باشگاه‌های ورزشی، مراکز سرگرمی، سینماها، کازینوها، رستوران‌ها و کافه‌ها (تنها خدمات برون‌بر مجاز خواهد بود)، کلیساها و دیگر مراکز عبادت تعطیل خواهند بود.

دیگر نکات مهمی که نخست وزیر استرالیا اعلام کرد، به شرح زیر هستند:

مراکز فروش مشروبات الکلی به همراه سوپرمارکت‌ها و پمپ بنزین‌ها همچنان باز خواهند بود.

مدارس همچنان باز خواهند ماند و در ایالت ویکتوریا تعطیلی بین ترم زودتر و از روز سه‌شنبه آغاز خواهد شد، اما با آغاز ترم جدید و در صورت عدم تغییر توصیه‌های پزشکی مدارس دوباره بازخواهند شد.

والدین این امکان را دارند تا کودکان خود را به مدرسه نفرستند اما در صورت انجام این کار باید مسئول آنها بوده و مطمئن شوند که آنها قوانین مرتبط با فاصله اجتماعی را رعایت می‌کنند.

کودکان فردا دوشنبه باید حتما به مدرسه بروند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه

صرافی آپادانا
شرکت Ask4Loan با مدیریت افشین سیادتخو
صرافی مانیمکس
صرافی سام
INSURANCE NSW
گروه مهاجرتی پاسارگاد مایگریشن
ویزایاب
گروه مهاجرتی ویزا زون