وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Monday 17 May 2021
» اجتماعی » قول بیل شورتن برای افزایش پذیرش پناهجویان در خاک استرالیا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۱

قول بیل شورتن برای افزایش پذیرش پناهجویان در خاک استرالیا

صدای استرالیا – رهبر مخالفان دولت استرالیا اعلام کرد که در صورت پیروزی در انتخابات پیش رو شمار پذیرش مهاجران را افزایش خواهد داد.

قول بیل شورتن برای افزایش پذیرش پناهجویان در خاک استرالیا

صدای استرالیا – بیل شورتن رهبر مخالفان دولت استرالیا اعلام کرد که در صورت پیروزی در انتخابات پیش رو شمار پذیرش مهاجران را افزایش خواهد داد.

بیل شورتن، رهبر حزب کارگر استرالیا که خود را برای انتخابات سراسری سال آینده در استرالیا آماده می‌کند، با انتقاد از سیاست‌های دولت کنونی گفت که در صورت پیروزی حزبش در انتخابات بودجه در نظر گرفته شده برای برنامه پناهجویان منطقه‌ای سازمان ملل را افزایش داده و میزان پذیرش پناهجویان در خاک استرالیا را نیز افزایش خواهد داد.

وی تصریح کرد که قصد دارد وقتی صحبت از پناهجویان می‌شود، وجهه استرالیا به عنوان یک “شهروند بین‌المللی خوب” را بهبود ببخشد اما در عین حال تاکید کرد که از شروع مجدد فعالیت قاچاقچیان انسان جلوگیری خواهد کرد.

او که در کنفرانس ملی حزب کارگر سخن می‌گفت، افزود که حزبش همچنان باید از بازگرداندن قایق‌های حامل پناهجویان و همچنین بررسی پرونده پناهجویان قایقی در مراکز خارج از خاک استرالیا در مانوس و نائورو حمایت کند.

استرالیا در حال حاضر سالانه ۲۵ میلیون دلار به آژانس پناهندگان سازمان ملل کمک می‌کند و حزب کارگر قصد دارد این مبلغ را به ۱۰۰ میلیون دلار در سال یا ۵۰۰ میلیون دلار در سال در پنج سال نخست دولت بیل شورتن افزایش دهد.

منبع: سیدنی مورنینگ هرالد


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر , دانستنی های استرالیا , مهاجرت , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه

ویزایاب
شرکت Ask4Loan با مدیریت افشین سیادتخو
INSURANCE NSW
گروه مهاجرتی پاسارگاد مایگریشن
صرافی سام
صرافی آپادانا
گروه مهاجرتی ویزا زون
صرافی مانیمکس