وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ | Sunday 24 October 2021
» اخبار » فدراسیون فوتبال استرالیایی: شرکای جنسی خود را کم کنید تا کرونا نگیرید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۰

فدراسیون فوتبال استرالیایی: شرکای جنسی خود را کم کنید تا کرونا نگیرید

صدای استرالیا - مسئولان فدراسیون فوتبال استرالیایی، ورزش محبوب استرالیا، از ورزشکاران این رشته خواستند تا از تنوع‌طلبی در روابط جنسی بپرهیزند و با محدود کردن شرکای جنسی خود خطر ابتلا به کرونا را کاهش دهند.


صدای استرالیا – مسئولان فدراسیون فوتبال استرالیایی، ورزش محبوب استرالیا، از ورزشکاران این رشته خواستند تا از تنوع‌طلبی در روابط جنسی بپرهیزند و با محدود کردن شرکای جنسی خود خطر ابتلا به کرونا را کاهش دهند.

بر اساس دستورالعمل فدراسیون، بازیکنان تیم‌های فوتبال استرالیایی در صورت تخلف از این مقررات و انجام رفتار مخاطره‌آمیز در این زمینه با جریمه ورزشی روبرو خواهند شد. مسئولان ورزشی استرالیا گفته‌اند که هم‌خوابگی‌های یک شبه بازیکنان با شریک جنسی‌شان ممنوع نیست اما آنها نباید با افراد متعددی رابطه جنسی داشته باشند.

با آن که بیشتر بازیکنان فوتبال استرالیایی با این دستورالعمل مشکلی ندارند، اما برخی از بازیکنان مجرد تیم‌های فوتبال استرالیایی از این دستورالعمل راضی نیستند. جیک لیور، بازیکن تیم ملبورن گفت که چند تن از هم تیمی‌های وی از این دستورالعمل ناراضی‌اند چون «فرصت عشقبازی به عنوان تفریح» را از دست می‌دهند.

فوتبال استرالیایی ورزشی گروهی از خانواده راگبی است که با یک توپ بیضی شکل و عمدتا با پا بازی می‌شود. در این بازی دو تیم ۱۸ نفره با یکدیگر رقابت می‌کنند. بازی‌های لیگ قهرمانی این ورزش در استرالیا با آغاز قرنطینه کرونا در اواخر ماه مارس متوقف شده و قرار است از تاریخ ۱۱ ژوئن از سر گرفته شود. در استرالیا، شمار تماشاگران این بازی در ورزشگاه اغلب تا ۱۰۰ هزار نفر می‌رسد.

منبع: یورونیوز


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , ورزشی , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه