وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | Thursday 4 June 2020
» اخبار » تعطیلات بعدی، سفر مجازی به استرالیا

تاریخ انتشار : 2020/05/16 - 17:40

تعطیلات بعدی، سفر مجازی به استرالیا

صدای استرالیا- موسسه توریسم استرالیا با هدف حمایت از صنعت آسیب‌دیده توریسم این كشور و تشویق مردم برای برنامه‌ریزی سفرهای بعدی خود به مقصد استرالیا، توری مجازی برای سفر به این كشور را ترتیب داده‌است.

تعطیلات بعدی، سفر مجازی به استرالیا

صدای استرالیا– موسسه توریسم استرالیا با هدف حمایت از صنعت آسیب‌دیده توریسم این كشور و تشویق مردم برای برنامه‌ریزی سفرهای بعدی خود به مقصد استرالیا، توری مجازی برای سفر به این كشور را ترتیب داده‌است.

صنعت توریسم در سال ۲۰۱۹ بالغ بر ۶۰ میلیارد دلار برای اقتصاد استرالیا آورده داشته‌ است. اما پس از وقوع آتش‌سوزی ویرانگر و اجرای ممنوعیت‌های مسافرتی كه استرالیا با آن مواجه شد، بخش توریسم استرالیا امروز با مشكلات متعددی دست و پنجه نرم می‌كند.

از این رو موسسه توریسم استرالیا كمپینی جدید به نام «زنده از استرالیا» را ایجاد كرده‌‌است تا مردم را برای برنامه‌ریزی سفرهای بعدی‌شان ترغیب كند.

كاربران این كمپین می‌توانند بیش از دو روز در این طرح به صورت مجازی به مقاصد مختلف در گوشه و كنار استرالیا سفر كنند و از حیات‌وحش گرفته تا شراب، لذت ببرند.

رویداد‌های مختلفی در این طرح به صورت زنده پخش می‌شوند، ‌از مراسم رقص و آوازخوانی كودكان به همراه گروه ویگلز گرفته تا تجربه مواجهه با كوالاها در منطقه حفاظت شده حیات‌وحش كورومبین در سواحل طلایی، فستیوال موسیقی سان‌ست در اولورو و برنامه آشپزی با سرآشپز‌های مختلف.

می‌توانید  لیستی از رویداد‌های مجازی و پخش زنده  توریسم استرالیا را روی صفحه فیس‌بوك یا كانال یوتیوب این كمپین مشاهده كنید.

صفحه فیس‌بوك: //www.facebook.com/SeeAustralia/

كانال یوتیوب: //www.youtube.com/user/australia

 

منبع: ۷news


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , دانستنی های استرالیا , فرهنگی , گردشگری
ارسال دیدگاه