وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024
» اجتماعی » ۸٫۵ میلیون استرالیایی کاربر تیک‌تاک هستند

تاریخ انتشار : 1402/03/16 - 6:34

۸٫۵ میلیون استرالیایی کاربر تیک‌تاک هستند

صدای استرالیا– تیک‌تاک که ماه‌‌هاست درگیر بحث و جنجال بر سر ممنوعیت احتمالی در ایالات متحده است و در استرالیا […]

8.5 میلیون استرالیایی کاربر تیک‌تاک هستند

صدای استرالیا– تیک‌تاک که ماه‌‌هاست درگیر بحث و جنجال بر سر ممنوعیت احتمالی در ایالات متحده است و در استرالیا نیز استفاده از این اپلیکیشن در دستگاه‌های دولتی ممنوع شده، برای نخستین بار تعداد کاربران فعال خود را در استرالیا منتشر کرد.

دفتر استرالیای تیک‌تاک امروز اعلام کرد که ماهانه ۸٫۵ میلیون کاربر از استرالیا در این پلتفرم فعال هستند.

در میان این کاربران فعال ۳۵۰ هزار کسب‌وکار نیز وجود دارد که از تیک‌تاک به عنوان یک ابزار بازاریابی و دستیابی به مخاطبان جدید استفاده می‌کنند.

تیک‌تاک استرالیا، حساب‌های کاربری کسب‌وکارهایی مانند Chebbo’s Burgers، Chefs & Dogs و Edgars Mission را به‌عنوان نمونه‌هایی از حساب‌های تجاری پررونقی معرفی کرد که از پایگاه بزرگ کاربران استرالیایی سود می‌برند.

در ماه‌های اخیر اعلام شده که ۱۵۰ میلیون نفر در ایالات متحده  کاربر تیک‌تاک هستند.

دولت آلبانیزی نیز چندی پیش ممنوعیت استفاده از این اپلیکیشن را در دستگاه‌های دولتی اعلام کرد. البته استفاده از این پلتفرم به طور کلی برای سیاستمداران ممنوع نشده است.

با توجه به اینکه ۳۰ درصد از جمعیت استرالیا در تیک‌تاک استفاده می‌کنند، تصور ممنوعیتی سخت‌تر از آنچه امروز برای دستگاه‌های دولتی وجود دارد، غیرممکن به نظر می‌رسد، زیرا هیچ سیاستمداری نمی‌خواهد ۸٫۵ میلیون استرالیایی را ناراضی کند.

البته ۸٫۵ میلیون کاربر در مقیاس با پایگاه کاربری عظیم فیس‌بوک در استرالیا رقم پایینی است. فیس‌بوک در استرالیا بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون کاربر دارد.

منبع: ۹ نیوز


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر
ارسال دیدگاه