وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ | Friday 12 April 2024
» اجتماعی » ۳۶۲ دلار جریمه به دلیل در دست داشتن موبایل اسباب‌بازی در حین رانندگی!

تاریخ انتشار : 1401/12/06 - 5:58

۳۶۲ دلار جریمه به دلیل در دست داشتن موبایل اسباب‌بازی در حین رانندگی!

صدای استرالیا - زنی به دلیل نگه داشتن گوشی اسباب‌بازی دخترش در حین رانندگی در اینر وست سیدنی جریمه شد. تصویر این زن در ساعت ۷:۲۹ صبح روز ۱۰ فوریه در بزرگراه پرینسز بین برودی اسپارک درایو و هولبیچ اونیو در تمپ توسط یک دوربین تلفن همراه گرفته شد. این زن ۳۶۲ دلار جریمه و برای او پنج امتیاز منفی لحاظ شد.


صدای استرالیا – زنی به دلیل نگه داشتن گوشی اسباب‌بازی دخترش در حین رانندگی در اینر وست سیدنی جریمه شد.

تصویر این زن در ساعت ۷:۲۹ صبح روز ۱۰ فوریه در بزرگراه پرینسز در منطقه تمپ توسط یک دوربین تلفن همراه گرفته شد. این زن ۳۶۲ دلار جریمه و برای او پنج امتیاز منفی لحاظ شد.

زمانی که این زن درخواست کرد عکس‌های گرفته شده از خود توسط دوربین‌های پیشرفته را ببیند، متوجه شد که گوشی در دست ندارد بلکه اسباب‌بازی دخترش را در دست گرفته است.

گوشی اسباب‌بازی Bluey برای کودکان سه تا شش ساله توصیه می‌شود و کودکان می‌توانند با این اسباب‌بازی چهار بازی با موضوعات مختلف را انجام دهند.

تارا مک‌کارتی سخنگوی Transport for NSW (آژانس حمل‌ونقل و جاده‌های نیو ساوت ولز) گفت که این نوع حوادث غیرمعمول هستند و این آژانس با Revenue NSW (اداره مدیریت برنامه‌های مالیاتی و درآمدی ایالت نیو ساوت ولز) درباره بررسی این اخطار جریمه همکاری خواهد کرد.

براساس قوانین Transport for NSW، استفاده از گوشی تلفن همراه برای برقراری تماس ویدیویی، ارسال پیامک، ارسال ایمیل، استفاده از رسانه‌های اجتماعی، مرور وب و عکاسی در حین رانندگی غیرقانونی است، مگر اینکه خودرو پارک شده باشد. همچنین در دست داشتن و استفاده از گوشی تلفن همراه در هر زمانی هنگام رانندگی یا موتورسواری غیرقانونی است.

براساس اعلام Transport for NSW، برنامه دوربین تشخیص گوشی تلفن همراه شامل دوربین‌های ثابت و قابل حمل است که در اماکنی در سراسر نیو ساوت ولز کار می‌کنند. این دوربین‌ها همراه با نظارت مداوم پلیس نیو ساوت ولز، استفاده غیرقانونی از گوشی تلفن همراه را در هر مکان و هر زمان هدف قرار می‌دهند.

مردم می‌توانند درخواست‌های خود از Revenue NSW را برای بررسی اخطارهای نقض قوانین از اینجا ارائه کنند.

منبع: ۹news


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر
ارسال دیدگاه