وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024
» اجتماعی » ۲۸۸ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ویکتوریا/ساکنان ویکتوریا ماسک بزنند

تاریخ انتشار : 1399/04/20 - 8:49

۲۸۸ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ویکتوریا/ساکنان ویکتوریا ماسک بزنند

صدای استرالیا – نخست وزیر ایالت ویکتوریا با اعلام ابتلای 288 نفر به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته از همه ساکنان ایالت ویکتوریا خواست تا از ماسک استفاده کنند.


صدای استرالیا – نخست وزیر ایالت ویکتوریا با اعلام ابتلای ۲۸۸ نفر به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته از ساکنان ایالت ویکتوریا خواست تا از ماسک استفاده کنند.

دنیل اندروز در جریان کنفرانس مطبوعاتی گفت که ۳۶ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ایالت ویکتوریا با ابتلاهای شناخته شده گذشته در ارتباط بوده‌اند.

ابتلای ۲۸۸ نفر به ویروس کرونا در ایالت ویکتوریا بیشترین میزان ابتلای روزانه از زمان همه‌گیری کرونا در استرالیا بوده است. پیش از این بیشترین میزان ابتلای روزانه مربوط به ایالت نیوساوت‌ولز با ۲۱۲ مورد در تاریخ ۲۸ مارس بود.

اندروز با اعلام اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۷ هزار تست کرونا در این ایالت انجام شده است، به ساکنان مناطق قرنطینه شده ایالت ویکتوریا توصیه کرد که به هنگام خروج از خانه از ماسک استفاده کنند.

وی تصریح کرد: ما از مردم می‌خواهیم تا در جایی که نمی‌توانند فاصله خود را با دیگران رعایت کنند از ماسک استفاده کنند. این دقیقا چیزی است که می از شما می‌‌خواهیم تا انجام دهید.

وی گفت که این درخواست بر اساس نظر و توصیه بهداشتی مقام ارشد بهداشتی ایالت ویکتوریا و همچنین کمیته حمایت بهداشتی استرالیا (AHPPC) صورت گرفته است.

این در حالی است که پیشتر نیز پاول کلی، مقام ارشد بهداشتی استرالیا از ساکنان ملبورن خواسته بود تا به هنگام مراجعه برای تست کرونا و یا حضور در مکان‌های عمومی که رعایت فاصله فیزیکی مشکل است، از ماسک استفاده کنند.

اندروز گفت: توصیه اکید این است که مردم باید در خانه بمانند مگر اینکه ضرورتی برای بیرون رفتن داشته باشند. چیزی که تغییر نکرده این است که اگر علایم حتی خفیف دارید باید تست دهید و باید از ماسک استفاده کنید.

وی افزود: اگر از اوبر و یا تاکسی استفاده می‌کنید، اگر از وسایت حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنید و یا حتی وقتی برای خرید مایتحتاج خود به بیرون می‌روید و بسیاری مثال‌های دیگر از ماسک استفاده کنید.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه