وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 19 June 2024
» اخبار » یک شرکت هواپیمایی جدید با بلیت‌های فوق ارزان در استرالیا فعال می‌شود

تاریخ انتشار : 1400/07/20 - 3:19

یک شرکت هواپیمایی جدید با بلیت‌های فوق ارزان در استرالیا فعال می‌شود

صدای استرالیا– قرار است یک شرکت هواپیمایی جدید به نام بونزا، از سال آینده در خطوط داخلی استرالیا مشغول به […]

یک شرکت هواپیمایی جدید با بلیت‌های فوق ارزان در استرالیا فعال می‌شود

صدای استرالیا– قرار است یک شرکت هواپیمایی جدید به نام بونزا، از سال آینده در خطوط داخلی استرالیا مشغول به فعالیت شود تا از فرصت رشد سریع سفرهای هوایی در دوران پساکرونا نهایت استفاده را ببرد.

بونزا (Bonza) که از سوی یک شرکت سرمایه‌گذاری آمریکایی حمایت می‌شود و رییس آن، تیم جوردن، مدیرعامل سابق ویرجین بلو است، قرار است از سال ۲۰۲۲ بلیت‌هایی بسیار ارزان برای سفرهای درون استرالیا ارایه دهد.

جورن، مدیرعامل و بنیان‌گذار این شرکت گفت: ماموریت بونزا تشویق به انجام سفرهای بیشتر از طریق تامین انتخاب‌های گسترده‌تر و نرخ‌های فوق ارزان، به ویژه برای مقاصد تفریحی است که هم اکنون مسیرهای پروازی از شهرهای بزرگ به این مناطق محدود است.

بونزا اهداف گسترده‌ای دارد؛ ولی به نظر می‌رسد که تمرکز آن، ایجاد مسیرهای پروازی جدید به شهرها و مناطق غیر پایتختی است.

جوردن بیش از ۲۵ سال سابقه در صنعت هواپیمایی دارد و اخیرا نیز مدیرعامل فلای آریستان بوده که اولین شرکت هوایی ارزان قیمت در آسیای مرکزی است.

شرکت سرمایه‌گذاری آمریکایی ۷۷۷ partners از بونزا حمایت مالی می‌کند و بر اساس تاییدیه رگولاتوری، پیش‌بینی می‌شود که از اوایل سال ۲۰۲۲ با هواپیماهای بوئینگ ۸-۷۳۷ کار خود را آغاز کند.

بونزا روی هواپیماهای خود از رنگ‌های سفید و بنفش استفاده می‌کند و قرار است دفاتر مرکزی آن نیز خارج از پایتخت‌های ایالات باشد، اما هنوز مکان آنها اعلام نشده است.

 

منبع: ۷ نیوز


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی
ارسال دیدگاه