وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ | Friday 1 March 2024
» اجتماعی » ششمین کودک حادثه قلعه بادی در تاسمانی هم درگذشت

تاریخ انتشار : 1400/09/29 - 5:15

ششمین کودک حادثه قلعه بادی در تاسمانی هم درگذشت

صدای استرالیا– با درگذشت یکی دیگر از کودکان حادثه قلعه بادی در دبستانی در تاسمانی، تعداد کودکان جان باخته این […]

ششمین کودک حادثه قلعه بادی در تاسمانی هم درگذشت

صدای استرالیا– با درگذشت یکی دیگر از کودکان حادثه قلعه بادی در دبستانی در تاسمانی، تعداد کودکان جان باخته این رویداد غم‌انگیز به شش کودک رسید.

دارن هاین، رییس پلیس تاسمانی اعلام کرد که چیس هریسون، کودک یازده ساله‌ای که در رویداد قلعه بادی دبستان هیلکرست مصدوم شده بود، عصر دیروز در بیمارستان جان سپرده است.

دو کودک دبستانی بستری در بیمارستان رویال هوبارت شرایطی بحرانی دارند؛ اما کودک سوم به خانه فرستاده شده و دوران نقاهت را می‌گذراند.

زین ملور، جی شیهان، جلایلا جین ماری جونز، پیتر دات و ادیسون استیورات، پنج کودکی بودند که در جریان سانحه روز پنج شنبه در دوونپورت جان باخته بودند.

آنها جزو ۹ کودکی بودند که در حال بازی در یک قلعه بادی که به دلیل وزش باد شدید به هوا بلند شد، از فاصله تقریبا ده متری سقوط کردند.

به گفته رییس پلبس هاین، پلیس تاسمانی پذیرفته که از کمک پلیس نیوساوت‌ولز برای مصاحبه با شاهدان و انجام تحقیقات در مورد این حادثه غمانگیز استفاده کند.

اسکات موریسون به همراه همسرش جنی، در پایان هفته گذشته از محل وقوع این حادثه بازدید کردند و دسته گلی برای یادبود در محل قرار دادند. موریسون همچنین متعهد به اهدای ۸۰۰ هزار دلار برای حمایت از افراد آسیب دیده در تاسمانی شد.

 

منبع: ۹ نیوز

 

اخبار مرتبط:

جمع‌آوری کمک میلیون دلاری برای خانواده کودکان درگذشته در حادثه قلعه بادی تاسمانی

حادثه دلخراش در قلعه بادی؛ پنج دانش‌آموز در تاسمانی جان خود را از دست دادند


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر
ارسال دیدگاه