وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ | Thursday 13 June 2024
» اجتماعی » راه اندازی کارزار تبلیغاتی در کوئیزنلند جهت تشویق مردان و زنان به خودارضایی 

تاریخ انتشار : 1400/08/16 - 5:58

راه اندازی کارزار تبلیغاتی در کوئیزنلند جهت تشویق مردان و زنان به خودارضایی 

صدای استرالیا - مقامات ایالت کوئینزلند استرالیا در اقدامی کم سابقه کارزاری اینترنتی در جهت تشویق مردان و زنان به خودارضایی راه انداختند.


صدای استرالیا – مقامات ایالت کوئینزلند استرالیا در اقدامی کم سابقه کارزاری اینترنتی در جهت تشویق مردان و زنان به خودارضایی راه انداختند.

تبلیغات این کارزار از روز سوم نوامبر روی صفحه فیس بوک این ایالت قرار گرفته است.

وزیر بهداشت این ایالت در یکی از ویدئوهای تبلیغاتی این کارزار می گوید که «خودارضایی عملی طبیعی و کاملا سالم و بهداشتی برای شهروندان است.» او اضافه می کند که هر فردی باید به اندازه نیاز و خواستش بتواند امیال خود را ارضا کند.

در پایان این ویدئوی تبلیغاتی تاکید شده است که استمنا و خودارضایی به سلامت جنسی افراد کمک می کند.

در مقاله ای که در ارتباط با همین کارزار منتشر شده است مقامات بهداشتی این ایالت از والدین خواسته اند تا در این باره با فرزندان نوجوان خود صحبت کنند. یکی از شعارهای کارزار این است: هیچ ضرری در عملی نیست که حال شما را خوب می کند.

استمنا و خودارضایی چه از منظر سنتی و چه از سوی ادیان ابراهیمی غالبا عملی غیرمفید و ناسالم معرفی می شود. بسیاری از علما در دین اسلام خودارضایی را جزو گناهان کبیره می دانند.

با این حال برآیند مطالعات صورت گرفته در سالهای اخیر نشان می‌دهند که خودارضایی اثرات مضری بر روی سطوح تستوسترون یا سلامت عمومی مردان ندارد. خودارضایی تا زمانی که به صورت یک اعتیاد پرتکرار درنیاید یک رفتار کاملا سالم جنسی است. کاهش سطح تستوسترون در مردان می‌تواند سلامت آنان را به خطر اندازد.

منبع: یورونیوز


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه