وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ | Wednesday 4 October 2023
» اخبار » دو مقام ارشد بهداشتی نیوساوت‌ولز به پارلمان احضار شدند

تاریخ انتشار : 1400/05/19 - 4:25

دو مقام ارشد بهداشتی نیوساوت‌ولز به پارلمان احضار شدند

صدای استرالیا- دو تن از تصمیم‌گیرندگان ارشد نیوساوت‌ولز، باید در برابر پارلمان حاضر شوند و درباره شیوه واکنش این ایالت […]

دو مقام ارشد بهداشتی نیوساوت‌ولز به پارلمان احضار شدند

صدای استرالیا- دو تن از تصمیم‌گیرندگان ارشد نیوساوت‌ولز، باید در برابر پارلمان حاضر شوند و درباره شیوه واکنش این ایالت به شیوع کووید-۱۹ توضیح بدهند.

دکتر کری چنت، افسر ارشد سلامت و برد هازارد، وزیر بهداشت نیوساوت‌ولز، عصر امروز در برابر کمیته ناظر کووید-۱۹ مجلس سنا به ادای شهادت خواهند پرداخت.

دکتر چنت باید درباره توصیه‌هایی که به دولت نیوساوت‌ولز درباره زمان ورود سیدنی به قرنطینه ارایه داده، توضیح بدهد.

این جلسه استماع روی توصیه‌های چنت به دولت در روزهای ابتدایی شیوع سویه دلتا متمرکز خواهد بود.

دیوید شوبریج، نماینده حزب سبز و رییس این جلسه گفت: ما سوال‌هایی را خواهیم پرسید که پنج‌ و نیم میلیون نفر منتظر پاسخ آنها هستند. سوالات با این مساله آغاز می‌شود که دولت در نخستین هفته، اندکی پس از انتقال اولیه درون اجتماعی و پیش از قرنطینه گسترده در تمام شهر سیدنی، چه توصیه‌هایی دریافت کرده است.

این جلسه استماع در حالی برگزار می‌شود که دیروز در نیوساوت‌ولز ۲۸۳ مورد انتقال درون اجتماعی ویروس کرونا شناسایی شد که حداقل ۱۰۶ مورد آنها در طول دوره آلودگی‌شان در اجتماع رفت و آمد داشته‌اند.

همچنین با توجه به شیوع سویه دلتا به شمال، مناطق جدیدی شامل تم‌ورث و چهار شهر ساحل شمالی از جمله بایرون شایر، وارد قرنطینه شده‌اند.

منبع: ۹ نیوز


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اسلایدر
ارسال دیدگاه