وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | Tuesday 28 May 2024
» اخبار » تخفیف‌ها و صرفه‌جویی جذاب؛ وولورث برنامه Rewards Extra را برای مشتریان‌اش به اجرا گذاشت

تاریخ انتشار : 1401/07/28 - 10:37

تخفیف‌ها و صرفه‌جویی جذاب؛ وولورث برنامه Rewards Extra را برای مشتریان‌اش به اجرا گذاشت

صدای استرالیا– وولورث با اعمال تغییرات عمده‌ای در برنامه ، گزینه اشتراک Everyday Extra را فعال کرده است. بیش از […]

تخفیف‌ها و صرفه‌جویی جذاب؛ وولورث برنامه Rewards Extra را برای مشتریان‌اش به اجرا گذاشت

صدای استرالیا– وولورث با اعمال تغییرات عمده‌ای در برنامه ، گزینه اشتراک Everyday Extra را فعال کرده است.

بیش از ۱۳ میلیون مشتری این سوپرمارکت زنجیره‌ای در سراسر استرالیا یک کارت پاداش Everyday Rewards دارند که به ازای هر دلار خرید از فروشگاه‌های وولورث و Big W چه در فروشگاه و چه به صورت آنلاین، یک امتیاز کسب می‌کنند.

اعضای Everyday Rewards به ازای دریافت هر ۲۰۰۰ امتیاز از ۱۰ دلار تخفیف در خریدهای آینده یا ۱۰۰۰ امتیاز کانتاس بهره‌مند می‌شوند.

حالا اعضای این باشگاه مشتریان، می‌توانند با پرداخت یک هزینه اشتراک اندک از مزایای بیشتری برخوردار شوند و تا ۱۰۰ دلار در ماه پس‌انداز کنند.

هزینه اشتراک سرویس جدید Everyday Extra فقط ۷ دلار است که مشتریان با پرداخت این هزینه، در هر خرید از سه برابر امتیاز برخوردار می‌شوند. اعضا همچنین از ۱۰ درصد تخفیف در یک بار خرید از وولورث و BIG W (فروشگاه و آنلاین) بهره‌مند می‌شوند و در صورت خرید حداکثر ۵۰۰ دلار می‌توانند تا ۱۰۰ دلار صرفه‌جویی کنند.

اعضای Everyday Extra از مزایا، تخفیفات و اقلام رایگان هم برخوردار می‌شوند که به صورت ماهانه به ایمیل آنها ارسال می‌شود یا از طریق اپلیکیشن Everyday Rewards در دسترس آنها خواهد بود.

وولورث همچنین یک برنامه سه ماهه آزمایشی و رایگان را برای این برنامه راه‌اندازی کرده که مشتریان کنونی باشگاه Everyday Rewards می‌توانند در آن ثبت نام کنند.

منبع: ۷ نیوز


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی
ارسال دیدگاه