وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 24 July 2024
» اخبار » برنامه‌های دوستیابی آنلاین ملزم به حفاظت از کاربرانشان شدند

تاریخ انتشار : 1403/04/18 - 12:29

برنامه‌های دوستیابی آنلاین ملزم به حفاظت از کاربرانشان شدند

صدای استرالیا– برنامه‌های دوستیابی آنلاین، ایمنی کاربران را افزایش می‌دهند و با خشونت مبتنی بر جنسیت تحت یک آیین‌نامه جدید […]

برنامه‌های دوستیابی آنلاین ملزم به حفاظت از کاربرانشان شدند

صدای استرالیا– برنامه‌های دوستیابی آنلاین، ایمنی کاربران را افزایش می‌دهند و با خشونت مبتنی بر جنسیت تحت یک آیین‌نامه جدید مقابله می‌کنند.

صاحبان اپلیکیشن‌های دوستیابی Tinder، Hinge، Bumble، Grindr، ChristianMingle، OkCupid، Match.com، RSVP و سایر اپلیکیشن‌های دوست‌یابی، پس از درخواست دولت فدرال موافقت کرده‌اند که از مجموعه‌ای از قوانین پیروی کنند.

این برنامه‌های کاربردی از این پس سیستم‌هایی برای شناسایی آسیب‌های احتمالی، حذف حساب‌های کاربرانی که خط‌مشی‌های ایمنی آنلاین را نقض می‌کنند، سیستم‌های شکایت و گزارش‌گیری بهتر خواهند داشت و منابع پشتیبانی برای شیوه‌های دوستیابی ایمن ارائه می‌کنند.

آنها همچنین ملزم به انتشار گزارش‌های شفافیت منظم و همکاری بهتر با مجریان قانون در مواردی که تهدیدی برای ایمنی کاربر وجود دارد، خواهند بود.

یک نهاد نظارتی برای مدیریت و اطمینان از رعایت قوانین توسط شرکت‌ها تشکیل خواهد شد. برنامه‌های دوستیابی که از قوانین پیروی نمی‌کنند می‌توانند با اخطارهای رسمی یا تعلیق یا حذف، جریمه شوند. این آیین نامه در سه ماه آینده اجرایی خواهد شد. پس از ۹ ماه کار، کمیسیون امنیت الکترونیکی ارزیابی خواهد کرد که آیا قوانین در حفاظت از کاربران استرالیایی موثر بوده و آیا به مقررات بیشتری نیاز است یا خیر.

منبع: ۹ نیوز


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار
ارسال دیدگاه