وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ | Wednesday 22 March 2023
» اجتماعی » ایربی‌ان‌بی به دلیل مقررات کرونا پارتی خانگی را ممنوع کرد

تاریخ انتشار : 1399/06/01 - 11:42

ایربی‌ان‌بی به دلیل مقررات کرونا پارتی خانگی را ممنوع کرد

صدای استرالیا- ایر‌بی‌ان‌بی به خاطر بهبود وجهه خود، و ممنوعيت تجمع بيش از حد افراد به دليل مقررات مقابله با شیوع کرونا، برگزاری پارتی را در تمامی منازل اجاره‌ای از طريق این وب‌سایت ممنوع کرد.

ایربی‌ان‌بی به دلیل مقررات کرونا پارتی خانگی را ممنوع کرد

صدای استرالیا- ایر‌بی‌ان‌بی به خاطر بهبود وجهه خود، و ممنوعیت تجمع بیش از حد افراد به دلیل مقررات مقابله با شیوع کرونا، برگزاری پارتی را در تمامی منازل اجاره‌ای از طریق این وب‌سایت ممنوع کرد.

به گزارش آسوشیتدپرس، ایربی‌ان‌بی گفته است از این پس تعداد ساکنان منازلی را که از طریق این وبسایت اجاره می‌شوند، به حداکثر ۱۶ نفر محدود می‌کند.

این شرکت البته ممکن است برای ساختمان‌های بزرگتر از جمله هتل‌های کوچک و یا اماکن مخصوص برگزاری مراسم و جشن استثنا قائل شود.

ایربی‌ان‌بی اضافه کرده که از مستاجران و همینطور مالکان خانه‌ها و هتل‌هایی که این مقررات را نقض کنند، شکایت خواهد کرد. هفته گذشته این شرکت برای اولین بار از یک مستاجر که در خانه‌ای در کالیفرنیا پارتی غیرقانونی برگزار کرده بود، شکایت کرد.

طبق مقررات این شرکت، برگزاری پارتی بدون مجوز همواره ممنوع است و حدود ۷۵ درصد از کاربرانی که از طریق وب‌سایت ایربی‌ان‌بی خانه خود را اجاره می‌دهند، اجازه برگزاری پارتی نمی‌دهند.

شرکت ایربی‌ان‌بی از ماه نوامبر سال گذشته بررسی تقاضاهای اجاره مسکن در آمریکا و کانادا را به صورت دستی شروع کرد تا موارد مشکوک را بهتر شناسایی کند. هفته گذشته این روش در استرالیا نیز به اجرا گذاشته شد.

شرکت «ایر بی ان بی» می‌گوید یک خط تلفن هم برای تماس اضطراری همسایگان که برگزاری پارتی‌های بدون مجوز را گزارش می‌دهند، اختصاص داده است.

ایربی‌ان‌بی می‌گوید تحت تأثیر تعطیل شدن بارها و باشگاه‌های شبانه، به دلیل مقررات بهداشتی، گرایش به برگزاری پارتی در منازل افزایش پیدا کرده است.

این شرکت در بخشی از بیانیه‌ای که در وب‌سایت خود منتشر کرده، می‌گوید: «ما چنین مشتریانی را نمی‌خواهیم و هر کسی که پارتی‌های بدون مجوز برگزار کند و یا اجازه برگزاری آن را بدهد به پلتفرم ما تعلق ندارد».

منبع: رادیو فردا


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اسلایدر
ارسال دیدگاه