وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲ | Saturday 25 March 2023
» اخبار » افزایش خرید آنلاین استرالیایی‌ها با شیوع کووید-۱۹

تاریخ انتشار : 1399/02/25 - 18:07

افزایش خرید آنلاین استرالیایی‌ها با شیوع کووید-۱۹

صدای استرالیا- بر اساس آمار روزانه شرکت تبلیغات راکوتنRakuten ، با خانه‌نشینی کروناویروس میزان سفارش خرید آنلاین در استرالیا 49درصد افزایش یافته است.

افزایش خرید آنلاین استرالیایی‌ها با شیوع کووید-19

صدای استرالیا- بر اساس آمار روزانه شرکت تبلیغات راکوتنRakuten ، با خانه‌نشینی کروناویروس میزان سفارش خرید آنلاین در استرالیا ۴۹درصد افزایش یافته است.

به گزارش ادورتایزمینت نیوز، این شرکت اطلاعات خرید آنلاین از شبکه‌های وابسته خود یعنی بیش از ۲۰۰ خرده‌فروش استرالیا را برای آشکار کردن دیدگاه جدید مشتریان در مورد خرده‌فروشی آنلاین محلی بررسی کرده‌است.

این تحقیق تاثیر همه‌گیری کروناویروس و متعاقب آن محدودیت‌های خانه‌نشینی بر زندگی میلیون‌ها استرالیایی را نیز تحلیل کرده‌است.

با نگاهی به آمار ماه‌های اخیر، از ماه فوریه تا ماه مارس ۲۸ درصد و از ماه مارس تا ماه آوریل  ۲۹ درصد افزایش خرید آنلاین مشاهده می‌شود.

میزان سفارش در بخش کالاهای ورزشی از ماه فوریه تا ماه مارس ۶۰۰ درصد افزایش داشته است.

فروش لباس زنانه از ۲۵ مارس تاکنون با افزایش ۴۵۹ درصدی همراه بوده و از ماه مارس تا آوریل سفارش‌های آنلاین این بخش ۳۸ درصد افزایش داشته است.

همچنین در ماه مارس افزایش ۶۰ درصدی سفارش محصولات زیبایی و مراقبت‌های شخصی مشاهده می‌شود و این سفارش‌ها در ماه آوریل ۴۵ درصد افزایش‌یافته است.

استرالیایی‌ها در دوران خانه‌نشینی بیشتر به مشاغل عجیب، تعمیرات و نوسازی‌ها تمایل پیدا کردند و اطلاعات فروشگاه‌های مرتبط با این موارد نشان می‌دهد که سفارش‌های بهسازی خانه از ماه مارس تا آوریل ۷۶ درصد افزایش‌یافته است.

این اطلاعات همچنین از افزایش ۵۱ درصدی سفارش‌ها در دسته‌بندی لوازم الکترونیکی از فوریه تا مارس و افزایش ۱۰۸ درصدی از ماه مارس تا آوریل خبر می‌دهد.

خرید آنلاین حیوانات خانگی نیز با افزایش ۲۴ درصدی از فوریه تا آوریل همراه بوده است.

شرکت تبلیغات راکوتن اعلام کرده است که همچنان در بخش گردشگری به دلیل بسته بودن مرزها با رکود مواجه هستیم.

در این روزها سایت‌هایی که دارای کوپن تخفیف بودند نیز شاهد افزایش میزان سفارش ۲۵ درصدی از ماه فوریه تا مارس و ۵۵ درصد از ماه مارس تا آوریل بودند.

استوارت مک لنان، معاون این شرکت گفت: ” در این دوره عدم ثبات و عدم اطمینان، مدیریت بخش خرده‌فروشی ناشی از کووید-۱۹ آسان نبوده است، اما این اطلاعات بیانگر دستاوردهای شفاف و مشخصی برای خرده‌فروشان با تغییر عادات خرید مشتریان است.”

وی گفت: “ازآنجاکه همه ما امیدواریم زندگی مصرف‌کنندگان و خرده‌فروشان به شرایط قبل از کرونا بازگردد، دیدگاه‌های حاصل از این دوره، تجربه قابل‌توجهی برای برندهای هوشمند و مشاغل برای ظهور مجدد قوی‌تر و مجهزتر برای آینده بهتر را فراهم می‌کند.”

منبع: ایسنا


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , اقتصادی
ارسال دیدگاه