وبسایت اطلاع رسانی فارسی زبانان استرالیا | Voice Of Australia

| جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ | Friday 19 July 2024
» اخبار » استعفای گلریز قهرمان در پی اتهام سرقت از یک فروشگاه لباس

تاریخ انتشار : 1402/10/21 - 1:47

استعفای گلریز قهرمان در پی اتهام سرقت از یک فروشگاه لباس

صدای استرالیا - رسانه‌های نیوزیلند گزارش کرده‌اند که گلریز قهرمان، نماینده ایرانی-نیوزیلندی از حزب سبزهای این کشور در پارلمان، در پی متهم شدن به دزدی از یک فروشگاه در شهر اوکلند از مسئولیت‌های کاری خود کناره‌گیری کرده است.


صدای استرالیا – رسانه‌های نیوزیلند گزارش کرده‌اند که گلریز قهرمان، نماینده ایرانی-نیوزیلندی از حزب سبزهای این کشور در پارلمان، در پی متهم شدن به دزدی از یک فروشگاه در شهر اوکلند از مسئولیت‌های کاری خود کناره‌گیری کرده است.

حزب سبز نیوزیلند با تایید این مطلب گفته است از اتهاماتی که خانم قهرمان با آن روبه‌رو است آگاه است و «تا زمانی که این موضوع حل نشود، وی اجازه فعالیت در تمامی پست‌هایش را نخواهد داشت.»

به گفته منابع خبری، این نماینده ۴۳ ساله متهم است که در ایام جشن کریسمس به یک فروشگاه لباس لوکس به نام «اسکاتیز بوتیک» رفته و از آنجا دزدی کرده است.

این فروشگاه پوشاک از ارائه جزئیات بیشتر در خصوص این واقعه خودداری کرده، با این حال گفته است که پرونده در دست بررسی توسط پلیس است.

پلیس اوکلند گفته است نمی‌تواند تأیید کند که آیا افرادی برای «حوادثی خاص» تحت بازجویی قرار دارند یا نه.

سخنگوی حزب سبز نیوزیلند در بیانیه‌ای گفت که این حزب برای «درک موضوع و رسیدگی بهتر به وضعیت» با بوتیک اسکاتیز در تماس است.

وی اضافه کرد: انتظار می‌رود نمایندگان حزب سبز در پارلمان استانداردهای بالای رفتار عمومی را رعایت کنند.

گلریز قهرمان که متولد شهر مشهد در ایران است، در ۹ سالگی به همراه خانواده‌اش به نیوزیلند مهاجرت کرد و در سال ۲۰۱۷ توانست اولین پناهنده‌ای لقب بگیرد که که در تاریخ این کشور به عنوان نماینده پارلمان سوگند یاد می‌کند.

منبع: یورونیوز


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار , اسلایدر , سیاسی , پیشنهاد سردبیر
دیدگاه کاربران کل نظرات :1
  • سالومه

    تاریخ : ۲۹ - دی - ۱۴۰۲

    ایشون و خانواده پناهجو وارد نیوزیلند شدن. کدوم پناهجویی استاندارهای بالای رفتار عمومی رو رعایت کرده است که ایشون رعایت کنن؟


    پاسخ

ارسال دیدگاه